O firmie:


Nazwa: MKM Paintball


NIP: 5881007110


Adres: Norwida 17a


Miejscowość: Wejherowo


Kod pocztowy: 84-200


Telefon: 884888677


Domena: http://www.mkmpaintball.pl/


Opis:


Atmosfera między współpracownikami w dużym stopniu wpływa na efekty osiągane przez firmę oraz na wszelkie sukcesy i relacje z klientami, wizerunek w sieci, public relations. Zintegrowany zespół pracowników wiąże się z samymi korzyściami, nie tylko z perspektywy skuteczności przedsiębiorstwa. Każdy marzy o pracy w miejscu, gdzie spotyka się serdeczne, uśmiechnięte osoby, które są nie tylko dobrymi współpracownikami w firmie, ale również godnymi zaufania kolegami prywatnie.

Jak zatem sprawić, aby współpracowali się lubili i tworzyli zgrany zespół? Warto przejrzeć pomysły, jeśli chodzi o imprezy integracyjne w Trójmieście. Wspólne spędzanie czasu bardzo zbliża i sprawia, że chodzi się do pracy z uśmiechem, a taki zespół osiąga więcej sukcesów. W jaki sposób warto spędzać wspólnie czas? Dlaczego paintball jest dobrym pomysłem?

Paintball to gra, która nie tylko uczy integracji, ale również jest fantastyczną rozgrywką, która poprawia humor i uczy nas nowych umiejętności. Wiele osób nigdy nie grało w paintball, więc na pewno będzie to dla nich znakomita atrakcja, gdy będą mieli możliwość pograć w nową dla siebie grę i to z ludźmi z pracy. Na stronie internetowej mkmpaintball.pl możesz zapoznać się z ofertą, opisem zabawy, a także z galerią, która przedstawia osoby grające w paintball. Są to zadowoleni ludzie, pochłonięci rozgrywką, skupieni na ciekawej zabawie. Wy też możecie być na ich miejscu.

MKM Paintball posiada także kanał na Youtube, gdzie możesz obejrzeć filmiki z rozgrywki i przekonać się, że jest to świetny wybór, jeśli chodzi o imprezy integracyjne dla pracowników. Paintball jest grą, która nigdy się nie nudzi, ponieważ na stronie masz do dyspozycji szereg scenariuszy, na których opiera się rozgrywka. Sami również możecie stworzyć swój scenariusz. Już samo kreowanie własnych zasad rozgrywki bardzo Was do siebie zbliży, a sama gra dodatkowo rozluźni Wasze relacje, pogłębi więzy i sprawi, że nie będziecie mogli doczekać się wspólnego poniedziałku, nawet gdy spędzacie go w pracy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MKM Paintball

Szukałem eventu jaki mogłem zrobić dla pracowników mojej firmy. Wybrałem paintball, który okazał się świetną formą integracji! Pracownicy świetnie się bawili i chętnie będą brali udział w kolejnych takich zabawach!
Opublikowane przez: Paintball Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY:Podatkiwspolce.pl

http://podatkiwspolce.pl/

Tapestry

https://www.tapestry.pl/

DOWAN Sp. z o.o.

http://www.dowan.com.pl/