O firmie:


Nazwa: Podatkiwspolce.pl


NIP:


Adres: - -


Miejscowość: Gdańsk


Kod pocztowy: --


Telefon:


Domena: http://podatkiwspolce.pl/


Opis:


„Ignorantia iuris nocet” – głosi znana łacińska paremia prawnicza. Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że nieznajomość prawa szkodzi. Czasem bardziej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić... Tyle w teorii. A co z praktyką? Jak odnaleźć się w gąszczu zawiłych, niezrozumiałych przepisów podatkowych? To pytanie zadaje sobie nie tylko przeciętny „zjadacz chleba”, ale również niejeden przedsiębiorca. Sytuację właścicieli firm dodatkowo komplikuje fakt, iż rząd praktycznie co roku wprowadza nowe regulacje lub zmienia te już istniejące. A zatem? Co zrobić, by się w tym wszystkim „połapać”?

 

Z pomocą wszystkim „zagubionym” przychodzi Internet, a dokładniej rzecz ujmując blog o wiele mówiącej nazwie – Podatki w spółce. Prowadzi go prawnik z dużym doświadczeniem w sprawach dotyczących prawa cywilnego, podatkowego, a także doradztwa korporacyjnego. Mówi o kwestiach ważnych i trudnych w niezwykle przystępny sposób – tak, by każdy mógł je zrozumieć, nawet nie posiadając specjalistycznej wiedzy czy kierunkowego wykształcenia. Dzięki przejrzystym wpisom prawo przestaje być „czarną magią”, a prowadzenie własnej działalności gospodarczej staje się łatwiejsze.

 

Na blogu można znaleźć szereg przydatnych i co niemniej ważne sprawdzonych informacji odnośnie takich kwestii jak na przykład:

 • zaległość podatkowa,

 • instytucja czynnego żalu;

 • klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania;

 • kary za niewłaściwe rozliczenie VAT;

 • odpowiedzialność za długi podatkowe spółki;

 • rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością;

 • pełnomocnictwa;

 • ubezpieczenie członków zarządu;

 • przymusowe umorzenie udziałów;

 • przyśpieszenie zwrotu VAT;

 • puste faktury, etc.

 

 

Jeśli w trakcie lektury w Twojej głowie pojawią się jakieś wątpliwości albo pytania, zawsze możesz poprosić o fachową pomoc i poradę. Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz na stronie internetowej bloga: podatkiwspolce.pl. A jeżeli chcesz wiedzieć, co w „podatkowej trawie” piszczy i zawsze być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, zapisz się na newsletter. Wystarczy jedno kliknięcie myszki!

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Jacek Krawczyk
Źródło:
http://podatkiwspolce.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Podatkiwspolce.pl

Pan mecenas z ogromną wiedzą na temat podatków i finansów - jeżeli ktoś ma jakikolwiek problem z wyżej opisanych, głęboko zachęcam do umówienia się na wizytę ;P
Opublikowane przez: Messik Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY:MKM Paintball

http://www.mkmpaintball.pl/

Tapestry

https://www.tapestry.pl/

DOWAN Sp. z o.o.

http://www.dowan.com.pl/