O firmie:


Nazwa: RekArt


NIP:


Adres: Sobieskiego 6


Miejscowość: Świebodzin


Kod pocztowy: 66-200


Telefon: +48 68 42 20 567


Domena: http://reklamarekart.pl/


Opis:


Rozdawanie ulotek zalicza się do najbardziej tradycyjnych form reklamy. Nie bez powodu wciąż pozostaje stałym elementem działań marketingowych wielu firm... Jest po prostu skuteczne. Firma RekArt.pl dostrzega, że ilość zamówień na ulotki nie tylko się nie zmniejsza, ale stale rośnie.

Przede wszystkim jest to działanie lokalne, które polega na bezpośrednim i fizycznym kontakcie z klientem. Trzymając w dłoni ulotkę, można zupełnie inaczej zagłębić się w temat niż na przykład za pośrednictwem przekazów wirtualnych. Należy jedynie zadbać o:

  • odpowiedni projekt ulotki,
  • staranne wykonanie i grafikę, która jest przejrzysta i atrakcyjna dla odbiorcy,
  • dobrą jakość materiału druku,
  • dobrze przemyślany sposób wręczenia (liczy się lokalizacja i zbadanie grup docelowych, które byłyby najbardziej zainteresowane ofertą, na przykład szkoły policealne najczęściej reklamują się wśród młodszych ludzi, a kosmetyczki wśród kobiet).

Profesjonalnie wykonane ulotki w Krośnie Odrzańskim nie wiążą się z kosztowną inwestycją. Może pozwolić sobie na nie każdy przedsiębiorca. To kolejny plus, o którym warto pamiętać. Każda ulotka jest niejako wizytówką marki i nie można pomijać detali jej wykończenia. Najlepiej, jeżeli zajmą się tym osoby, które mają już duże doświadczenie i wielokrotnie brały udział w zleceniach tego typu. Tym bardziej że nowoczesne technologie pozwalają na bardzo dużą personalizację materiałów. Różnorodne rozmiary, kształty, kolory... Wszystko zależy wyłącznie od wizji i wyobraźni osoby zlecającej.

W co, oprócz ulotek, warto inwestować? Na liście najbardziej pożądanych produktów znajdują się wizytówki. To podstawowy nośnik informacji o firmie. Warto także zainteresować się potykaczami i drukiem wielkoformatowym. Umieszczenie przekazu w przestrzeni miejskiej bądź skuteczna reklama na targach branżowych to spora szansa na dalszy rozwój marki. Na stronie internetowej pod adresem reklamarekart.pl można znaleźć przykładowe inspiracje i realizacje. Każdy projekt jest inny i rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji.

Data dodania: 2018-12-05
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
http://reklamarekart.pl/ulotki-plakaty-wizytowki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O RekArt

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/

Tartak Rybojady Lidia Kapała

http://www.tartakrybojady.pl/