O firmie:


Nazwa: Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.


NIP: 7790000327


Adres: Bogusławskiego 11


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-214


Telefon: 61 652 51 35


Domena: https://meblopol24.pl/


Opis:


Drewniane meble, piękne altanki oraz tarasy ogrodowe, boazeria czy elewacje budynków to tylko przykłady elementów, które mogą ulegać różnym uszkodzeniom pod wpływem działania sił mechanicznych czy niekorzystnych warunków atmosferycznych. Uszkodzenia tego typu, to między innymi rozwarstwianie się desek, powstawanie szczelin oraz większych ubytków czy wyginanie materiału, który w efekcie przestaje wyglądać estetycznie. Jak sobie z tym poradzić i przywrócić naturalne piękno meblom oraz różnym konstrukcjom? Najlepiej sprawdzi się dobrej jakości szpachlówka do drewna, którą wygodnie można zamówić w sklepie Meblopol24 za rozsądne pieniądze.

Nowoczesny, wysokiej jakości środek nie tylko doskonale wypełnia wszelkiego rodzaju ubytki w drewnie, ale dodatkowo także cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia. Aby usunąć skazy w deskach, należy oczywiście wcześniej dokładnie wyszlifować uszkodzone miejsce i usunąć z niego wszystkie luźne elementy. Materiał bardzo łatwo się nakłada i rozprowadza, a po jego zaschnięciu można bez większych problemów go szlifować, chociażby z wykorzystaniem zwykłego papieru ściernego.

Wysokiej jakości szpachlówki do drewna, które zamówić można stronie meblopol24.pl, spełniają wymagane prawem normy, posiadając nawet atest PZH. Z wykorzystaniem takiego środka można naprawiać między innymi:

  • uszkodzenia mebli oraz konstrukcji z desek, między innymi z takich gatunków drewna, jak sosna, świerk, mahoń czy dąb;
  • elementy wykonane z materiałów drewnopochodnych.

Po nałożeniu środka na uszkodzone miejsce i jego zaschnięciu należy powierzchnię zeszlifować aż do uzyskania pożądanego kształtu. Dużą zaletą tego produktu jest fakt, że bez problemu można go lakierować, bejcować i nakładać różne inne środki, dzięki którym w prosty sposób da się zamaskować uszkodzenie. Stawiając na produkty tego typu od znanych producentów można mieć pewność, że naprawiona skaza w deskach będzie doskonale się prezentowała przez długie lata, nawet przy wystawieniu na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy promieniowania UV.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

http://tdmtarasy.pl/

Grupa TENSE

https://www.grupa-tense.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/