O firmie:


Nazwa: 100 SHOPPERS


NIP:


Adres: Królowej Jadwigi 43


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-871


Telefon:


Domena: https://100shoppers.com/pl/


Opis:


Aby skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów i poszerzyć swoją bazę odbiorców, niezbędne są starannie zaplanowane działania marketingowe. Oczywiście nie mogą być one przypadkowe, powinny zostać odpowiednio zaprojektowane, dzięki czemu zwiększy się ich efektywność, a to z kolei przełoży się na lepsze wyniki sprzedażowe. Firma 100Shoppers ma w swojej ofercie nowoczesne narzędzia, których celem jest analiza reklamy – dzięki temu można przede wszystkim:

  • sprawdzić skuteczność kampanii promocyjnych – czy przynoszą one oczekiwane rezultaty i wywołują przewidywane reakcje u klientów;
  • określić, które kampanie są efektywne i w realny sposób przekładają się na sprzedaż;
  • zasymulować ścieżkę działania z poziomu potencjalnego klienta i oszacować, jakie ewentualne czynniki sprawiają, że rezygnuje on z zakupu, a następnie wdrożyć czynności zapobiegające;
  • uzyskać kompleksowe raporty z dokonanych analiz i na ich podstawie wprowadzić zmiany, dzięki którym kampanie reklamowe będą bardziej skuteczne.

Śledząc skuteczność sprzedaży z różnych źródeł i reklam, można ocenić, które z nich są efektywne i trafiają do odbiorców, zachęcając ich do skorzystania z oferty – na tej podstawie projektuje się dalsze działania marketingowe, manipulując dostępnym budżetem i przenosząc go na kanały promocyjne przynoszące największe zyski. Sprzyja to oszczędnościom i sprawia, że inwestowanie pieniędzy w promowanie marki staje się lepiej zorganizowane, a co za tym idzie – racjonalne i bardziej opłacalne. 

Chcąc zatem zniwelować koszty ponoszone w związku z nieefektywnymi kampaniami reklamowymi, lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w zakresie kanałów komunikacyjnych oraz mieć świadomość dotyczącą skutków prowadzonych działań marketingowych, warto zainwestować w narzędzia analizujące. Z nimi każda akcja promocyjna zostanie zweryfikowana pod kątem skuteczności i zaplanowana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami poszczególnych grup odbiorców, a to przełoży się na większe zyski i pozwoli zminimalizować niepotrzebne wydatki.

Data dodania: 2023-09-13
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://100shoppers.com/pl/campaign-analysis/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O 100 SHOPPERS

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/