O firmie:


Nazwa: wyprawkowy


NIP: 7282458936


Adres: Słoneczna 37


Miejscowość: Brzeziny


Kod pocztowy: 95-060


Telefon: 512-667-800


Domena: https://wyprawkowy.pl


Opis:


Nakarmienie małego dziecka to nierzadko trudne zadanie dla jego rodziców, które z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli ma się pod ręką odpowiednie akcesoria. Jednym z podstawowych jest butelka. W wielu wersjach można ją zamówić, korzystając z oferty sklepu internetowego Wyprawkowy.pl. Firma oferuje wyłącznie produkty tego typu pochodzące od najlepszych producentów, w tym m.in. popularne modele Avent, Classic+ czy AirFree marki Philips. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Dzięki nowoczesnym technologiom nawet z pozoru tak proste akcesoria do karmienia mogą być łatwiejsze w użytkowaniu, a do tego bezpieczniejsze dla dziecka. Cechują się bardzo ergonomicznymi kształtami i niewielką wagą, przez co maluch może z powodzeniem trzymać je samodzielnie w dłoniach. Do tego wykonane są z materiałów wykazujących się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia.

Najważniejsze jest jednak to, że takie produkty, jak butelki Avent są niezwykle funkcjonalne i praktyczne, gdyż:

  • ich zmyślna budowa sprawia, że łatwo jest złożyć oraz rozłożyć,
  • są wyposażone w specjalne zawory uniemożliwiające pobieranie przez dziecko pokarmu wraz z powietrzem, co ogranicza ryzyko wystąpienia bólu brzucha wywołanego kolką,
  • zostały skonstruowane w taki sposób, aby ograniczać zjawisko uciążliwego zasysania smoczka do wnętrza.

Należy także pamiętać, że markowe produkty do karmienia maluszków są certyfikowane. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały nietoksyczne, stworzone z myślą o kontakcie z żywnością. Oprócz tego łatwo utrzymać je w sterylnej czystości, chroniąc dziecko przed groźnymi wirusami i bakteriami. Akcesoria tego typu dostępne w powyższym sklepie internetowym są nie tylko nowoczesne i sprawdzone, ale także niedrogie.

Data dodania: 2022-04-21
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-223


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O wyprawkowy

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/