O firmie:


Nazwa: Advantis


NIP:


Adres: Wspomnień 18


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 04-860


Telefon: 22 839 79 08


Domena: https://advantis.pl/


Opis:


W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest podstawą znalezienia satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Równie ważne jest ciągłe doszkalanie się i poznawanie branżowego słownictwa, niezbędnego podczas tworzenia korespondencji biznesowej czy przydatnego w trakcie konferencji lub targów o międzynarodowym charakterze. Najważniejszy jest oczywiście język angielski, dzięki któremu można komunikować się z innymi na całym świecie. Niektórzy uczą się go na własną rękę, przykładowo w domu, jednak wymaga to samozaparcia oraz umiejętności szukania przydatnych materiałów. Inni zaś uczestniczą w kursach grupowych, organizowanych w niektórych firmach. Odbywają się one w towarzystwie współpracowników, co daje szansę ich poznania. Niejednokrotnie przekłada się to na lepszą komunikację w zespole oraz większą sympatię.

Lekcje business english w Krakowie proponuje szkoła Advantis, czyli firma współpracująca z klientami o różnych potrzebach. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw chcących się rozwijać i iść z duchem czasu oraz uniknąć problemów z komunikowaniem się z zagranicznymi kontrahentami bądź klientami. Dzięki uczęszczaniu na lekcje pracownicy poznają język na takim poziomie, który umożliwia im swobodną rozmowę.

Zajęcia koncentrują się między innymi na zasadach gramatyki oraz słownictwie branżowym i są kierowane do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy. Współpraca z tą szkołą otwiera zupełnie nowe możliwości zawodowe oraz prywatne, a na dodatek pozytywnie wpływa na pewność siebie podczas podróżowania do innych krajów. Ponadto zwiększa konkurencyjność na rynku pracy oraz prawdopodobieństwo szybszego pięcia się po szczeblach kariery, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Advantis

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/