O firmie:


Nazwa: Adwokat Maciej Rodacki


NIP: 9452096026


Adres: Mogilska 13B


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31--54


Telefon: 693 253 807


Domena: https://adwokatrodacki.pl/


Opis:


Zrozumienie przepisów prawnych bywa problematyczne szczególnie wśród osób niemających wykształcenia kierunkowego, dlatego niektóre z nich podejmują współpracę z adwokatem, z jakim można skontaktować się na stronie adwokatrodacki.pl. Zapewnia on konkurencyjny cennik, a swoją ofertę kieruje do mieszkańców Krakowa. Pomoc prawna, jaką proponuje, polega między innymi na przeprowadzaniu konsultacji, podczas których wyjaśniane są wszelkie niezrozumiałe kwestie. Specjalista ten współpracuje z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, dla których liczy się profesjonalizm i kompleksowe wsparcie.

Niekiedy sprawy są bardzo złożone i wymagają znajomości orzecznictw oraz aktów prawnych, dlatego pomoc prawnika bywa nieoceniona. Doskonale orientuje się on w rozmaitych procedurach i jeśli zachodzi taka potrzeba, reprezentuje klientów w sądach różnej instancji, dzięki czemu nie muszą oni stawiać się osobiście na rozprawach. Wypełnia w ich imieniu niezbędne dokumenty, a następnie przesyła je do stosownych organów.

Nie jest mu obce udzielanie fachowych porad, co chroni przed popełnianiem błędów czy otrzymywaniem wysokich kar finansowych. Pomaga w konstruowaniu umów różnych typów oraz w uzyskiwaniu możliwie jak najwyższego dofinansowania. Na co dzień sporządza także opinie prawne, a niekiedy występuje w roli obrońcy w postępowaniach karnych czy karnoskarbowych. Innymi słowy, rozwiązuje wraz z klientami rozmaite problemy prawne.

Klienci kancelarii mogą liczyć na wsparcie podczas negocjacji oraz przygotowywanie regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów. Jej specjalizacją jest między innymi prawo rodzinne poruszające delikatne kwestie, takie jak rozwody czy ustalanie opieki nad dzieckiem. Obecność doświadczonego i wykwalifikowanego adwokata z tej firmy przynosi szereg korzyści, ponieważ pomaga dobrze przygotować się do każdej rozprawy oraz zmniejszyć nerwy, które często towarzyszą podczas spotkań na sali sądowej. Cena omawianych usług ustalana jest indywidualnie, dlatego w celu poznania kosztów należy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami kancelarii.

Data dodania: 2021-06-22
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://adwokatrodacki.pl/uslugi/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Adwokat Maciej Rodacki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/