O firmie:


Nazwa: Adwokat Mirosław Dęmski


NIP: 8461039168


Adres: Wojska Polskiego 6


Miejscowość: Augustów


Kod pocztowy: 16-300


Telefon: 697630009


Domena: https://adwokat-augustow.pl/


Opis:


Szukając pomocy w sprawie karnej, można zwrócić się do biura prawnego ze strony adwokat-augustow.pl prowadzonego przez prawnika z wieloletnim doświadczeniem specjalizującego się nie tylko w sprawie karnym, ale także cywilnym i rodzinnym. W sprawach karnych, jakie przyjmuje, klient może liczyć między innymi na:

  • obronę w postępowaniu przygotowawczym przed policją i prokuraturą,
  • obronę w postępowaniu rozpoznawczym przed sądami,
  • reprezentowanie powoda cywilnego w postępowaniu sądowym.

Zaletą tej kancelarii jest to, że wspomniany adwokat, przyjmując sprawę, podejmuje się jej prowadzenia od samego początku do końca. Gwarantuje klientom stały kontakt i informowanie ich na bieżąco o poczynionych krokach. Wszystkie sprawy prowadzone są rzetelnie i uczciwie na podstawie zdobytej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Ze zrozumiałych względów adwokat ten nie może wziąć odpowiedzialności za wynik sprawy, chociaż zawsze się stara, aby jego klient nie doznał szkody.

Do swojej kancelarii wprowadza wiele udogodnień, dzięki którym niektóre sprawy osoby zainteresowane mogą załatwić same. Na przykład na stronie można nabyć wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego dostępny w niskiej cenie. Do wniosku dołączony jest także opis instytucji warunkowego umorzenia postępowania karnego, jak również instrukcja, dzięki której można samodzielnie sporządzić taki wniosek. Poprowadzi ona zainteresowanego krok po kroku przez cały proces pisania. Na stronie zamieszczony jest także wypełniony wzór wniosku, aby klient był w stanie porównać to, co sam napisał, z wyżej wymienionym wzorem. Mając wątpliwości, może skontaktować się z kancelarią za pośrednictwem e-maila i zamówić usługę sprawdzenia wniosku, która jest odpłatna.

Zgłaszając się do tej kancelarii, można mieć pewność, że każdy klient zostanie potraktowany indywidualnie. Nie ma wszak dwóch takich samych spraw, zatem podejście do nich także jest dostosowane do ich specyfiki. Adwokat z podanej strony gwarantuje pełną dyskrecję, do której jest zobligowany przez obwiązujący go kodeks adwokacki.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Adwokat Mirosław Dęmski

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TECHMASZ - Cezary Kalinowski

https://maszyny-szwalnicze.pl/

Feniks Chemia

https://fenikschemia.pl

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

https://globalsilver.shop