O firmie:


Nazwa: AGRO-OGRODNICZY.PL


NIP:


Adres: Pl. Kościuszki 16


Miejscowość: Grabów


Kod pocztowy: 99-150


Telefon: 505 911 065


Domena: https://agro-ogrodniczy.pl


Opis:


Firma ze strony agro-ogrodniczy.pl kieruje swoją ofertę zarówno do działkowiczów, właścicieli posesji prywatnych, jak i do rolników uprawiających zboża i inne rośliny na uprawach wielkotowarowych. W jej ofercie można znaleźć w zasadzie wszystko, co niezbędne amatorom i profesjonalistom. Są tam doskonałej jakości narzędzia, nasiona i środki ochrony roślin cechujące się wysoką skutecznością.

Aby uzyskać spore plony z ogródka przydomowego, upraw rolniczych czy z sadu, niezbędne jest zastosowanie różnego rodzaju preparatów, wśród których są między innymi:

  • adiuwanty wspomagające rozwój roślin w różnych fazach wzrostu,
  • insektycydy zwalczające owady,
  • fungicydy chroniące rośliny przed grzybami,
  • regulatory wzrostu modyfikujące przebieg procesów życiowych roślin,
  • zaprawy zbożowe chroniące nasiona przed uszkodzeniem,
  • herbicydy zabijające różne rodzaje chwastów.

Osobną grupę preparatów zabijający chwasty są glifosaty, do których należy również Roundup 360 Plus. Jest to preparat, którego zadaniem jest skuteczne zwalczanie komosy białej i bylicy pospolitej. Dzięki niemu można szybko i skutecznie pozbyć się tych chwastów, jednocześnie zapewniając sobie wyższe plony. Środek ten stosuje się w trakcie przygotowania gruntu pod wysiew. Aby warzywa czy zboża rozwijały się dobrze i nie były zagłuszone przez chwasty, konieczne jest zniszczenie wszystkich chwastów zanim dokona się wysiewu.

Do tego właśnie nadaje się herbicyd dolistny, którym jest wspomniany Roundup. Jest to środek bardzo skuteczny w usuwaniu chwastów. Rozprowadza się go za pomocą opryskiwacza, a liście roślin pobierają ten środek, transportując go do korzeni i rozłogów, co powoduje obumieranie wszystkich części. Trafia on nawet do najgłębszych korzeni w kilkanaście dni, całkowicie niszcząc takie rośliny jak bylica pospolita, fiołek polny czy komosa biała.

Preparat ten sprzedawany jest w postaci koncentratu do rozcieńczania w proporcjach podanych na opakowaniu. Ważne jest też czas jego zastosowania. Oprysk powinien być wykonany, kiedy zwalczane rośliny są już mocno rozwinięte. Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat tego środka, wystarczy skontaktować się z personelem sklepu, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O AGRO-OGRODNICZY.PL

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/