O firmie:


Nazwa: Agroserwis. Paweł Lis


NIP:


Adres: Mazurska 30


Miejscowość: Szczecin


Kod pocztowy: 70-443


Telefon: 601 775 216


Domena: http://agroserwis.pro


Opis:


Firma Agroserwis Paweł Lis skupia fachowców specjalizujących się w pielęgnacji zieleni. Mają oni dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Z chęcią wykonują zlecone zadania, ponieważ kochają to, co robią. Działają na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do ich oferty należy pielęgnacja drzew ozdobnych. Można im powierzyć inwentaryzację zieleni miejskiej. Tego typu zadanie wykonywane jest przy użyciu urządzeń geodezyjnych oraz dalmierzy laserowych, a także przy wykorzystaniu metody domiarów. Firma wystawia opinie dendrologiczne. Jej pracownicy w ramach prowadzonej działalności zajmują się karczowaniem korzeni. Do ich obowiązków należy przesadzanie drzew oraz ich przycinanie. Dysponują niezbędnym sprzętem, dzięki temu radzą sobie z każdym zleconym zadaniem.

Szeroka oferta firmy obejmuje frezowanie pni drzew i korzeni. Usługa świadczona jest na terenie Szczecina oraz w okolicy tej miejscowości. Dzięki frezarce możliwe jest sprawne usunięcie pozostałości po ściętym drzewie. Z oferty mogą skorzystać instytucje oraz przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Opryski wykonywane przez firmę mają chronić roślinność przed szkodliwym działaniem grzybów i owadów. Efekty, jakie daje ten zabieg, są szybko zauważalne.

Odpowiednie uformowanie żywopłotu wpływa na jego estetyczny wygląd. Tego typu zadanie można zlecić firmie ze Szczecina. Fachowcy zadbają o to, aby stał się on ozdobą posesji. Wszystkie zlecenia wykonują w ustalonych terminach. Wsłuchują się w potrzeby swoich klientów i dokładają starań, by spełnić ich oczekiwania. Dla nich zadowolenie zleceniodawców jest najważniejsze.

Do oferty należy wynajem podnośnika koszowego. Specjalistyczny sprzęt, którym firma dysponuje, umożliwia sprawną, jak również bezproblemową realizację zadań. Odpowiednio wyszkolona kadra radzi sobie z każdym zleceniem (bez względu na jego poziom trudności). W celu ustalenia szczegółów, jak również ceny za konkretną usługę należy nawiązać kontakt z firmą. Klienci mogą liczyć na szybką realizację zleceń.

Data dodania: 2023-06-18
Autor: Agata Sikora
Źródło:
http://agroserwis.pro/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Agroserwis. Paweł Lis

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

https://www.promohouse.com.pl

BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

https://www.kingnieruchomosci.eu

Profi House Invest

https://profinvest.pl