O firmie:


Nazwa: AGROWIEC


NIP: 887-176-10-48


Adres: Starczówek 88a


Miejscowość: Ziębice


Kod pocztowy: 57-220


Telefon: 748194045


Domena: https://agroopony.eu


Opis:


Poszukując wysokiej jakości ogumienia do maszyn rolniczych czy leśnych, warto zdecydować się na zakupy w firmie działającej na rynku od kilkunastu lat i mającej bogate doświadczenie w obsłudze klientów i w doborze odpowiednich opon do oczekiwań.

Przedsiębiorstwo to współpracuje z różnymi producentami z całego świata, dlatego w jego ofercie można znaleźć najlepszej jakości ogumienie do traktorów, ciągników, kombajnów i wielu innych maszyn rolniczych. Ze względu na to, że urządzenia te pracują w ciężkich warunkach, potrzebne im są opony gwarantujące stabilność nie tylko na twardym gruncie, ale przede wszystkim na podmokłej glebie. Dlatego też opony dostępne w tej firmie wykonane są ze specjalnej gumy, zaprojektowanej właśnie na potrzeby tego typu maszyn.

Produkty te cechują się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i doskonałą przyczepnością do podłoża. Mają one specjalny bieżnik gwarantujący także samoczyszczenie się opon. Poza nowymi produktami pochodzącymi od takich producentów jak Trelleborg, Nokian Tires, Bridgestone, Continental czy Mitas w ofercie firmy można również znaleźć opony rolnicze bieżnikowane 16.9 28. Jest to ogumienie całoroczne, bezdętkowe, w atrakcyjnej cenie, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania.

Aby zapoznać się z pełną ofertą firmy AgroOpony.eu, wystarczy odwiedzić jej stronę lub skontaktować się z jej personelem, który chętnie pomoże wybrać odpowiednie opony do każdej maszyny. Warto dodać, że firma ta, zanim rozpoczęła sprzedaż ogumienia, wcześniej zajmowała się dystrybucją ciągników, kombajnów i innych urządzeń rolniczych, dlatego doskonale zna ich specyfikę. Przedsiębiorstwo to gwarantuje też szybką realizację zamówień.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O AGROWIEC

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/