O firmie:


Nazwa: Airfresh Artur Piotrowki


NIP: 6572774757


Adres: Zbożowa 21


Miejscowość: Kielce


Kod pocztowy: 25-416


Telefon: 41 373 23 10


Domena: https://airfresh.pl/


Opis:


W samochodzie mogą wydzielać się różne wonie- począwszy od tych, które często spotyka się w pojazdach, skończywszy na zapachach jedzenia, sierści psa. Każdy z nich warto zneutralizować poprzez zastosowanie zawieszki. Pozwala ona odświeżyć powietrze i wprowadzić ulubioną woń do wnętrza samochodu. Proponowane zawieszki zapachowe od AirFresh wyróżniają się szeroką możliwością dopasowania ich pod indywidualne preferencje klienta.

Wiele przedsiębiorstw oraz firm zapewniających produkty lub usługi dodaje w prezencie jakieś "gifty". Pozwalają one wzmacniać identyfikację wizualną i ciągle przypominać o współpracy z taką marką. Dlatego wiele firm decyduje się na personalizowanie zawieszek zgodnie ze swoim pomysłem. Proponowane biuro ma duże doświadczenie w dostarczaniu "choinek do zawieszenia", dzięki czemu każdy zainteresowany może zlecić im realizację swojego projektu. Dla firm, które nie wiedzą, jak ma wyglądać ich odświeżacz przygotowana została pomoc specjalistów z działu projektu i realizacji.

W kolekcji zapachów znajdują się:

  • Standard,
  • Blister,
  • Soleo,
  • Bling,
  • Silver,
  • Mystique.

Oczywiście do wyboru znajdują się wonie już znane i często wybierane przez kierowców, takie jak lawenda, cytryna, wanilia, jednak biuro postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotować bardziej rozbudowaną możliwość zapachową. Doświadczenie nauczyło biuro, że warto kierować się pomysłami zleceniodawców, dlatego zawieszki mogą być kształtem dopasowane do potrzeb. Dla przykładu firmy zapewniające ubezpieczenia pojazdów decydują się na zawieszki w kształcie samochodu, a przedsiębiorstwa produkujące radia samochodowe wybierają pokrzepiające napisy (smile, good day). Oczywiście wybór samego kształtu, jak i nasączenia zapachem zależy wyłącznie od Państwa.

W propozycji sprzedażowej można wyróżnić również blistery, zapachy zamknięte w buteleczkach, jak i wiele innych. Partnerami biura są znane marki w Polsce, jak i krajach europejskich, co pozwala na stałe udoskonalanie swojej propozycji. Warto śledzić nowości pośród zawieszek, dzięki czemu można być jednym z pierwszych, który wykorzysta pomysł w swojej promocji.

Data dodania: 2019-03-29
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://airfresh.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Airfresh Artur Piotrowki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

http://www.autowisniewski.com/

Skypack Maszyny Pakujące

https://skypack.pl/

TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK

https://skupsamochodowkrakow.com.pl/