O firmie:


Nazwa: Albex


NIP: 5850005943


Adres: Grodzka 20


Miejscowość: Gdańsk


Kod pocztowy: 80-841


Telefon: +48 (58) 300 07 44


Domena: https://albex.pl/


Opis:


Posiadając swój własny biznes warto wykorzystywać wszystkie przestrzenie do umieszczania jego logo. Zbudowanie świadomości istnienia marki jest bardzo ważne, szczególnie na początku biznesowej drogi. To nie oznacza, że rozpoznawalni giganci mogą zaniechać działań reklamowych. Wręcz przeciwnie, oni wciąż powinni walczyć o pozytywne skojarzenia i zapadanie w pamięć odbiorcom. Jak to zrobić podczas eventów, w których uczestniczy wiele firm? 

Najlepiej zacząć od początku, czyli wykorzystania dużych powierzchni reklamowych, które jednocześnie są wysoce użyteczne. Mowa o dmuchanych namiotach, tworzących zazwyczaj ramy stanowiska. Szczególnie pożądane są w przypadku imprez terenowych. Skutecznie zabezpieczą zarówno ludzi, jak i towary przed ewentualnym deszczem czy silnym wiatrem. Natomiast podczas targów w zamkniętych pomieszczeniach ułatwią klientom odnalezienie stanowiska.

Dmuchane namioty to jedna ze specjalności firmy Albex, która od lat wspiera przedsiębiorców swoimi usługami. Z ich pomocą można postawić namioty, które z daleka będą zachęcać do odwiedzenia stanowiska.  Już na samym stanowisku oczywiście warto uwzględnić szereg innych materiałów reklamowych. Niezmiennie sprawdzają się różnego typu gadżety. Warto jednak pamiętać, że stali bywalcy targów i konferencji mogą już być znudzeni sztampowymi długopisami, czy smyczami.

Takie namioty można zamówić w bardzo różnych wersjach. Standardowe są wpisane w kwadrat i składają się z łączących u góry łuków wraz ze ścianami. Te ściany mogą posiadać zarówno wykonane na stałe wycięcia, jak i posiadać ścianki z zamkami, które pozwalają na ich całkowite zamknięcie.

Ciekawą opcją są również namioty-tuby oraz te w kształcie igloo. Ostatnie z nich ze względu na swój niebanalny kształt od razu przykuwają uwagę. Co więcej, mogą stać się elementem charakterystycznym marki. Szczególnie wtedy, gdy to igloo da się wpisać w historię czy branżę przedsiębiorstwa. Taki namiot ze względu na to, że jest wykonywany z bardzo trwałych materiałów, jest inwestycją na lata.

Data dodania: 2020-03-20
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://albex.pl/namioty-pneumatyczne-reklamowe/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Albex

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

https://www.tapestry.pl/

DOWAN Sp. z o.o.

http://www.dowan.com.pl/

Agencja Reklamowa BrandTailors

https://wypromujemy.com/