O firmie:


Nazwa: Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości


NIP:


Adres: Milczańska 18i


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-131


Telefon: 501 056 501


Domena: http://dembscy.pl


Opis:


Sprzedając lub kupując nieruchomość powinno się poznać jej dokładną wartość rynkową, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów i strat finansowych związanych z pochopnym podpisaniem aktu notarialnego. Warto podkreślić, że dotyczy to nie tylko właścicieli zbywających nieruchomy majątek, ale także nabywcy. Urząd Skarbowy może zakwestionować cenę transakcyjną  w oparciu o aktualne ceny rynkowe i nałożyć na nabywcę większy podatek od czynności cywilno prawnych (PCC) niż ten uiszczony w kancelarii. 

Rzetelny rzeczoznawca majątkowy zajmuje się dokonywaniem wycen nieruchomości na terenie Poznania i okolic. Pokaźną grupę klientów biura stanowią nie tylko mieszkańcy stolicy Wielkopolski, ale także Lubonia, Komorników, Stęszewa, Dopiewa, Buku, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy, Kórnika, Puszczykowa, Kleszczewa, Kostrzynia, Pobiedzisk, Swarzędza, Murowanej Gośliny, Suchego Lasu, Czerwonaka. Ponadto rzeczoznawca świadczy usługi na terenie powiatów: gnieźnieńskiego, wągrowieckiego, szamotulskiego, obornickiego, konińskiego, wrzesińskiego, średzkiego, śremskiego, kościańskiego, grodzkiego oraz nowotomyskiego. Natomiast jeżeli chodzi o oszacowanie wartości nieruchomości komercyjnych i przedsiębiorstw, działa na terenie całej Polski.

Prowadząc jakikolwiek biznes warto wiedzieć, ile jest on dokładnie wart, aby dzięki temu skuteczniej operować w danych realiach rynkowych. Wycena przedsiębiorstw w Poznaniu, dokonywana przez niezależnego eksperta, pozwoli właścicielowi przygotować rzetelną ofertę dla potencjalnych kontrahentów, na której nie poniesie on straty. Biuro Wyceny Nieruchomości w Poznaniu Aneta Dembska od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami w zbyciu lub zainwestowaniu w nieruchomość. 

Data dodania: 2022-07-02
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
http://dembscy.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/