O firmie:


Nazwa: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


NIP: 7732271624


Adres: Piaskowa 138


Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki


Kod pocztowy: 97-200


Telefon: (+48) 44 789 08 00


Domena: https://aniflex.pl/


Opis:


Druk cyfrowy jest zaliczany do metod druku płaskiego, umożliwiającego przenoszenie danych tekstowych lub grafik bezpośrednio na papier. Jest wykorzystywany do produkcji etykiet, czyli niewielkich naklejek, będących podstawą branży kosmetycznej, spożywczej czy farmaceutycznej. Zawierają one najważniejsze informacje o produkcie, takie jak data przydatności do spożycia, nazwa producenta bądź skład. W tym przypadku materiały przeznaczone do druku mogą być przesyłane pocztą lub zgrywane na nośniki zewnętrzne i dostarczane do firmy. Opisywaną metodą interesują się przedsiębiorcy z różnych branż, chcący zainwestować w trwałe i estetyczne nośniki, zwracające na siebie uwagę. Nie każdy wie, że druk cyfrowy daje szansę wprowadzania zmian w projektach przy znikomych kosztach, dlatego bywa nieoceniony w przypadku prototypów.

Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w przypadku druków niskonakładowych. Umożliwia nie tylko personalizację danych, ale też nanoszenie wybranych grafik lub tekstów, które można zmieniać w dowolnym momencie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Do najważniejszych zalet druku cyfrowego zalicza się nienaganną jakość, konkurencyjne ceny, całkowitą kontrolę nad kolorystyką oraz uniwersalność. To idealna opcja dla klientów, którym zależy na uszlachetnieniach, czyli różnego rodzaju zdobieniach, dzięki którym nośniki prezentują się elegancko i przywodzą na myśl produkty uznawane za ekskluzywne.

Druk cyfrowy znajduje zastosowanie na surowcach samoprzylepnych, do których zalicza się folie polipropylenowe, metalizowane i transparentne oraz papiery matowe, błyszczące bądź półbłyszczące. Sprawdza się szczególnie u przedsiębiorców z ograniczonym budżetem. Na niską cenę opisywanych usług wpływa bowiem brak konieczności wykonywania matryc fotopolimerowych, co w przypadku małych nakładów bywa nieopłacalne.

Niektórzy klienci decydują się na druk cyfrowy etykiet termokurczliwych, które z łatwością dopasowują się do kształtu opakowania. Usługi tego typu oferują przedstawiciele firmy Aniflex, zapewniający brak ukrytych kosztów i realizujący zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Na ich życzenie przygotowują estetyczne etykiety promocyjne, informacyjne lub reklamowe, które niekiedy są używane w formie plomb chroniących przed przypadkowym otwarciem opakowania. Odznaczają się nowoczesnym designem i dają niemalże nieograniczone pole do kreacji.

Data dodania: 2023-01-15
Autor: Apolonia Wróblewska
Źródło:
https://aniflex.pl/technologie/druk-cyfrowy


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/