O firmie:


Nazwa: Auto Silniki – Autocomplex


NIP:


Adres: Księżycowa 27


Miejscowość: Osielsko


Kod pocztowy: 86-031


Telefon: 784 442 085


Domena: https://sklep.autosilniki.pl


Opis:


Ładowność paki, jaką dysponuje Renault Master, daje wiele możliwości. Choć zwykle przestrzeń ta służy jako miejsce składowania i przewozu rozmaitych towarów, można ją także zagospodarować na kampera. Decyzja o takiej przeróbce pociąga za sobą konieczność dostosowania do nowych zadań poszczególnych podzespołów, zwłaszcza silnika. Potrzebne jest między innymi wykonanie przyłącza do systemu ogrzewania, jeśli planuje się webasto. 

Wymagane prace można wykonać we własnym garażu, jeśli posiada się odpowiednie narzędzia oraz dysponuje potrzebną wiedzą. Ograniczy to koszty, podobnie jak zakup używanego, ale w pełni sprawnego systemu napędowego. Silnik do Renault Master 2.3 jest dostępny w ofercie na stronie sklep.autosilniki.pl. Korzystając z przedstawionej pod podanym linkiem propozycji, osoba chcąca przerobić auto dostawcze na kampera sporo oszczędza, gdyż podane modele są tańsze niż ich oryginalne odpowiedniki. Dodatkowo kupujący ma pewność, że wybrał sprawdzonego dostawcę, który dowiezie mu terminowo i zgodnie z ustaleniami produkt odpowiadający jego potrzebom. Zamawiając motor, klient otrzymuje również kilkumiesięczną gwarancję na swój nabytek, co także podnosi wiarygodność sprzedawcy.

Kadra sklepu umieszcza na liście sprzedażowej wyłącznie modele, które przeszły cały proces diagnostyki i naprawy, a podczas testów kontrolnych nie wykryto żadnych nowych usterek. Pracownicy zapraszają do kontaktu osoby, które poszukują nieco starszych wersji silników. Określone rodzaje można znaleźć samodzielnie na stronie sklepu, wpisując w odpowiednią rubrykę numer VIN pojazdu. Jeżeli wyszukiwarka nie pokazuje wyników, warto zwrócić się o pomoc do obsługi, która może zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Data dodania: 2023-02-28
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://sklep.autosilniki.pl/27-renault


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Auto Silniki – Autocomplex

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/