O firmie:


Nazwa: Autokasacja U Jacka


NIP: 891-13-86-617


Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6


Miejscowość: Aleksandrów Kujawski


Kod pocztowy: 87-700


Telefon: 660 185 232


Domena: https://auta-skup.com/


Opis:


Zezłomowanie pojazdu często bywa traktowane jako ostateczność i na pewno jest to dobre podejście. Produkcja samochodu wywiera wielki wpływ na środowisko, warto zatem korzystać z niego tak długo, jak się da, starając się utrzymać go w dobrym stanie, potem zaś poddać go recyklingowi w tak dużym stopniu, jak to jest możliwe. Pojazdy nienadające się do dalszego wykorzystania trafiają na złom i jest to dla nich odpowiedniejsze miejsce niż zakątek posesji, gdzie stopniowo niszczeją i zagrażają środowisku. Wybierając firmę, która dokona zezłomowania, warto jednak upewnić się, że działa ona w zgodzie z prawem oraz z zasadami ochrony środowiska. Oczywiście liczą się też sumy, jakie można uzyskać za oddany na złom pojazd.

Szczególnie korzystnie przedstawia się oferta przedstawiona na stronie auta-skup.com, którą prezentuje auto kasacja w Bydgoszczy. Warto wiedzieć, że firma oferująca złomowanie pojazdów prowadzi znacznie szerszą działalność, co jest w tym przypadku bardzo pożądane. Jednym z jej obszarów jest bowiem pozyskiwanie i sprzedaż części zamiennych. Oznacza to, że pracownicy firmy sprawdzą, czy poszczególne elementy pojazdu przeznaczonego na złom nadają się do wykorzystania i jeśli tylko będzie to możliwe, zostaną one poddane recyklingowi. Jest to pożądane z punktu widzenia ochrony środowiska, a także opłacalne dla sprzedającego.

Klienci korzystający z tej oferty doceniają też fakt, że transakcje przeprowadzane są bardzo szybko. Firma szanuje czas swój i swoich kontrahentów, dlatego nikt nie musi długo czekać na odebranie pojazdu i dopełnienie niezbędnych formalności. Przedsiębiorstwo niezwłocznie przystępuje też do utylizacji auta - nie ma mowy o jego niszczeniu gdzieś na firmowym placu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Autokasacja U Jacka

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/