O firmie:


Nazwa: Autokolor Ukleja


NIP: 7642593790


Adres: Nowa Wieś Ujska 59B


Miejscowość: Ujście


Kod pocztowy: 64-850


Telefon: +48672830530


Domena: https://sklep.ukleja.com.pl/


Opis:


Hurtownia internetowa, której oferta opiera się na sprzedaży produktów niezbędnych do pracy przy lakierowaniu i czyszczeniu pojazdów, w swoim asortymencie posiada wyłącznie najlepszej jakości wyroby. Pochodzą one od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu dają klientom gwarancję długotrwałej satysfakcji. Szczegóły na temat dostępnych produktów znaleźć można pod adresem sklep.ukleja.com.pl. 

Wszystkie wyroby podzielone zostały na konkretne kategorie. Dzięki temu zakupy w sklepie są łatwiejsze i o wiele szybsze. Poniżej kilka nazw przykładowych zakładek:

  • systemy lakiernicze, lakiery, podkłady,
  • szpachle i materiały pomocnicze,
  • wyposażenie lakierni.

Aby dobrze przygotować wybraną powierzchnię do lakierowania, należy pamiętać o kilku istotnych krokach. Wiele informacji na ten temat zebrano w zakładce blogowej, którą znaleźć można również na stronie sklepu. 

Bardzo przydatnym produktem jest podkład wypełniający. To produkt stosowany przed nałożeniem farby lub lakieru, służący do wypełnienia drobnych niedoskonałości na danej powierzchni. Podkład zawiera wypełniacze, takie jak żywica, proszki, czy też pigmenty, które wypełniają mikropęknięcia, nierówności i ubytki i pomagają uzyskać gładką i jednolitą powierzchnię przed aplikacją farby lub lakieru.

Podkłady dostępne są w różnych formułach i konsystencjach, takich jak spray czy też specjalny płyn. Wybór odpowiedniego preparatu zawsze zależy od rodzaju powierzchni i typu niedoskonałości, jakie mają zostać wypełnione.

Przed nałożeniem podkładu każda powierzchnia musi być dokładnie oczyszczona z brudu, tłuszczu i innych zanieczyszczeń, aby produkt mógł skutecznie wypełnić wszystkie niedoskonałości. Następnie całość powinna zostać wyszlifowana.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Autokolor Ukleja

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/