O firmie:


Nazwa: AUTOMAR


NIP:


Adres: Skalna 1


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-113


Telefon: 501 280 017


Domena: https://www.automar.net.pl/


Opis:


Marzysz o nowym kolorze swojego auta i nie chcesz wydawać na to fortuny? Zależy Ci na tym, aby móc to zrobić samodzielnie bez obaw o nierówności czy niedokładne pokrycie karoserii nową farbą? Polecamy Ci w takim razie odwołać wizytę u lakiernika i zamówić profesjonalne akcesoria do nakładania gumy w sprayu. To skuteczny i prosty sposób na zmianę koloru karoserii, a także felg i innych elementów. 

Guma w sprayu - co to takiego?

Guma w sprayu do samochodów to nic innego jak specjalny środek w płynnej postaci, który należy rozpylić na wybranych elementach pojazdu. Można to zrobić za pomocą puszki, w której jest sprzedawany produkt o pojemności 400 ml lub zdecydować się na zakup większego opakowania i wykorzystanie specjalnego pistoletu. Cały proces jest niezwykle łatwy i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznego doświadczenia. Wystarczą odpowiednie produkty, chęci oraz dokładność. 
Za pomocą tej techniki można pokryć nową warstwą folii samochodowej w sprayu tylko wybrane elementy auta lub całą karoserię. Płynna guma sprawdzi się również do zmiany koloru lusterek lub felg samochodowych. W sklepie internetowym automar.net.pl znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych produktów. Są one dostępne w naprawdę wielu kolorach i wszystkie pochodzą od znanych i cenionych producentów. Daje to gwarancję wysokiej jakości. 

Oszczędzaj czas i pieniądze

Wizyta w warsztacie lakierniczym wiąże się najczęściej z oddaniem samochodu na kilka dni, co znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie i dojazdy do pracy czy podwożenie dzieci do szkoły. To także naprawdę duże koszty. Zmiana koloru karoserii za pomocą klasycznego lakierowania w profesjonalnym zakładzie, w przypadku starszych modeli aut, może nawet  przekroczyć wartość pojazdu. 
Folia natryskowa, czyli guma w sprayu to zdecydowanie tańsza alternatywa. Cały proces jest również o wiele mniej skomplikowany i nie wymaga wizyty w profesjonalnym zakładzie. Bez problemu możesz zrobić to samodzielnie, w swoim własnym garażu. Wystarczy, że w sklepie internetowym Automar Poznań zamówisz wysokiej jakości akcesoria oraz folię w sprayu w wybranym kolorze i zapoznasz się dokładnie z instrukcją na opakowaniu oraz wskazówkami na ich stronie. Z resztą sobie na pewno poradzisz!

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

DODAJ OPINIE O AUTOMAR

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/