O firmie:


Nazwa: AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


NIP: 879-107-84-09


Adres: Legionów 16


Miejscowość: Toruń


Kod pocztowy: 87-100


Telefon: 601 862 788


Domena: https://elektrocieplo.pl/


Opis:


Piece akumulacyjne powstały z myślą o osobach oszczędnych. Umożliwiają one zamianę energii elektrycznej na cieplną oraz magazynowanie jej i powolne oddawanie w pomieszczeniu. Urządzenia te występują także pod nazwą grzejników elektrycznych, ponieważ podstawą ich działania jest prąd. Tworzy się je z aluminium, czyli lekkiego materiału niepodatnego na działanie korozji, stali proszkowanej oraz ceramiki. Piece dostępne na rynku zostały pokryte dodatkowym materiałem izolującym, a czas ich nagrzewania wynosi kilka godzin. To ciekawa opcja dla osób korzystających z taryfowych naliczeń energii elektrycznej. Producenci proponują między innymi modele statyczne, które odznaczają się prostą konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą.

W tym przypadku temperatura jest rozładowywana równomiernie, niezależnie od zapotrzebowania na ciepło w danym pomieszczeniu. Z tego względu znajdują one zastosowanie w obiektach, w których pożądana jest stała temperatura, niezależnie od pory dnia lub nocy. Współcześnie są one coraz częściej zastępowane urządzeniami dynamicznymi, których sprzedażą zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Automatik Elektrociepło. Są one nieco droższe od ich statycznych odpowiedników, jednak warto podkreślić, że koszty te zwracają się w krótkim czasie w formie o wiele niższych rachunków za prąd.

Piece pobierają energię w nocy i oddają ją w trakcie dnia. To bezpieczne, wydajne, estetyczne i wygodne w użytkowaniu sprzęty zapewniające precyzyjne sterowanie temperaturą. Spotyka się je w jednorodzinnych domach, nieco rzadziej w innych obiektach. Sprawdzają się w sypialniach, dziecięcych pokojach, salonach, gabinetach i nie tylko. Posiadają praktyczne panele sterujące, które ułatwiają regulację ciepła. Urządzeniami tymi interesują się szczególnie osoby z taryfą dwustrefową. To ekonomiczne sprzęty z najwyższej półki, które nie zajmują wiele miejsca.

Piece dynamiczne ułatwiają dopasowanie pracy systemów do potrzeb mieszkańców oraz warunków otoczenia. Wyposażono je w czujniki pokojowe oraz zegary, a wszystkie z nich zapewniają odczuwalne oszczędności na rachunkach. Ogrzewają pomieszczenia w krótkim czasie i ułatwiają wyliczanie kosztów. Dynamiczne piece akumulacyjne są ekologiczne i nie przyczyniają się do niszczenia środowiska naturalnego. Mają dużą zdolność akumulowania ciepła, a ponadto nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

https://matbud-torun.pl/