O firmie:


Nazwa: Ayming Polska Sp. z o.o.


NIP:


Adres: Al. Jerozolimskie 63


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00--69


Telefon: +48 22 330 60 00


Domena: https://www.ayming.pl/


Opis:


Firma konsultingowa Ayming Polska Sp. z o.o. od wielu lat świadczy wyspecjalizowane usługi doradcze dla przedsiębiorstw w Polsce i kilkunastu innych krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Polskim klientom oferuje między innymi profesjonalne wsparcie w rozwijaniu działalności B+R, głównie poprzez pomoc w pozyskaniu środków finansowych na takie inwestycje, ale także w zastosowaniu korzystnych rozwiązań podatkowych.

Dla przedsiębiorstw inwestujących w badania i rozwój w szczególności atrakcyjne są aktualne ulgi podatkowe, dzięki którym możliwe jest odliczenie od podstawy opodatkowania do 100% kosztów kwalifikowanych działalności B+R. W przypadku Centrów Badawczo-Rozwojowych może być to nawet 150% kosztów. Aby skorzystać z takich preferencyjnych rozwiązań, należy spełnić określone warunki. W tym właśnie pomagają eksperci z firmy konsultingowej, którzy w ramach usług oferują:

  • analizę działalności przedsiębiorstwa pod kątem identyfikacji możliwości skorzystania z opcji odpisania od podatku kosztów B+R,
  • kwalifikację kosztów działalności badawczo-rozwojowej, które mogą być uwzględnione w odliczeniach,
  • pozyskanie odpowiednich interpretacji podatkowych,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji finansowej i technicznej,
  • obsługę księgową,
  • w razie potrzeby reprezentowanie przedsiębiorstwa przed urzędem skarbowym.

Z ulgi podatkowej na badania i rozwój mogą skorzystać małe, średnie i duże firmy, które aktualnie wdrażają lub dopiero pracują nad implementacją innowacyjnych rozwiązań. Co ważne, odliczenie kosztów działalności B+R jest możliwe nawet sytuacji, gdy projekt nie został ukończony lub zakończył się bez osiągnięcia zakładanego celu. 

Preferencyjne warunki podatkowe pozwalają wygenerować firmom inwestującym w innowacje wymierne oszczędności. Profesjonalne doradztwo w tym zakresie proponowane przez ekspertów z firmy konsultingowej pomaga natomiast osiągnąć maksymalne możliwe korzyści z takiego rozwiązania. Ponadto pomoc fachowców daje pewność, że odliczenia będą zgodne z obowiązującymi przepisami i interpretacjami organów podatkowych. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Ayming Polska Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/