O firmie:


Nazwa: Balt Credit Sp. z o. o.


NIP: 7010411381


Adres: Świętokrzyska 18


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-057


Telefon: +48 22 829 91 65


Domena: https://baltcredit.pl/


Opis:


Trudno spać spokojnie w sytuacji, w której ma się na koncie pożyczkę czy kredyt, ze spłatą której ma się problem - z powodu trudnej sytuacji finansowej. Łatwo zatem domyślić się, jak sytuacja wygląda wówczas, gdy zobowiązań takich jest więcej. Oczywiście osoby fizyczne nie mogą zaciągać kredytów w nieskończoność, niemniej nie wszyscy mają tylko jeden na swym koncie. Gdy zaś chodzi o przedsiębiorców, często mogą oni liczyć na pozyskiwanie pieniędzy w formach różnych kredytów. Jest to zwykle bardzo pomocne, ale problem pojawia się, kiedy nie można spłacać ich w terminie.

W obecnych czasach nie jest to niestety rzadkie zjawisko. Normalne jest, że firmy "żyją na kredyt", pozyskując pieniądze od banków na przykład na inwestycje, a potem zwracając je, kiedy na owych inwestycjach zarobią. Jednak posiadanie kilku kredytów jest ryzykowne, gdyż zawsze sytuacja firmy może się pogorszyć, jak choćby z powodu przestoju. W takich opałach jest wiele firm, na przykład ze względu na przestój spowodowany pandemią koronawirusa. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązań jest kilka, a wiele osób sięga po te najgorsze. Jakie to są? Przede wszystkim bagatelizowanie swojej sytuacji, do czego skłonne są i osoby fizyczne, i przedsiębiorcy. Nie wiedząc, co zrobić, klienci banków, a także pozabankowych firm pożyczkowych, nierzadko udają, że problemu nie ma. Oczywiście prowadzi to do znacznego wzrostu zadłużenia (w przypadku chwilówek jest on olbrzymi!), a także wizyty windykatora lub komornika. Dużo lepiej jest zatem działać. Niestety, w wielu przypadkach działanie to przybiera inną złą formę - zaciągania kolejnych pożyczek, na spłatę poprzednich zobowiązań. Nierzadko, by spłacić ratę kredytu bankowego, zaciąga się pożyczkę pozabankową, co nie jest rozwiązaniem tej sytuacji, a sposobem na jej pogorszenie.

Zdecydowanie najlepszą, a właściwie jedyną dobrą opcją dla osób będących w takiej sytuacji jest konsolidacja długu, czyli złączenie wszystkich zobowiązań w jedno w ramach kredytu konsolidacyjnego. Takie rozwiązanie firmom oferuje Balt Credit.

Data dodania: 2022-07-04
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://baltcredit.pl/pozyczka-konsolidacyjna/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Balt Credit Sp. z o. o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/