O firmie:


Nazwa: Barwy Reklamy Monika Winogrodzka


NIP:


Adres: Wałbrzyska 14


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-739


Telefon: 504 188 574


Domena: http://www.barwyreklamy.pl/


Opis:


Renomowane przedsiębiorstwo Barwy Reklamy zajmuje się tworzeniem wysokiej klasy, estetycznych materiałów marketingowych. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców działających w różnych branżach oraz instytucji publicznych. Poza tym część usług może zainteresować również osoby prywatne.

Klienci mogą zamówić między innymi różnego typu akcesoria, takie jak kubki termiczne, długopisy, pióra, skrobaczki do szyb samochodowych czy breloczki z nazwą lub logiem danej firmy. Pracownicy korzystają z zaawansowanego lasera, który umożliwia precyzyjne i szybkie wygrawerowanie grafiki. Grawer może zostać wykonany na stali, sklejce, forniru lub skórze. Część konsumentów z pewnością zainteresują również personalizowane statuetki, które można wręczyć pracownikom lub zwycięzcom konkursów.

Wychodząc naprzeciw klientom, firma tworzy także trwałe identyfikatory grawerowane, które są jednym z kluczowych elementów wyposażenia każdego pracownika pracującego w nowoczesnej firmie. W zależności od preferencji fachowcy mogą zaprojektować plakietki różnej wielkości z rozmaitych materiałów, np. z aluminium czy plastiku. Dodatkowo mogą zostać pokryte ochronnym laminatem lub innych środkiem zabezpieczającym. Poza tym istnieje możliwość przygotowania mocowania na smycz. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa znajdują się przykładowe modele. Oczywiście projektanci mogą stworzyć zupełnie inny projekt.

Firma produkuje także wysokiej klasy, szczegółowe, kolorowe naklejki mobilne na samochody lub na witryny sklepowe. Folia jest pokrywana porządnym laminatem lub preparatem zabezpieczającym, co podnosi odporność na wilgoć, temperaturę, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne.

Wśród innych usług, które oferuje przedsiębiorstwo, znajdują się profesjonalne napisy 3D, które można zamontować we wnętrzu oraz na zewnątrz budynku. Litery mogą zostać podświetlone, co zapewne ucieszy wielu przedsiębiorców.

Warto skorzystać z oferty sprawdzonej firmy, która podchodzi indywidualnie do każdego klienta i gwarantuje dobrą jakości oraz atrakcyjne ceny.

Data dodania: 2020-12-21
Autor: Apolonia Wróblewska
Źródło:
http://www.barwyreklamy.pl/?product=1&sub=3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Barwy Reklamy Monika Winogrodzka

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/