O firmie:


Nazwa: BezProblemów


NIP:


Adres: Święty Marcin 25


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-804


Telefon: 535 954 779


Domena: https://bezproblemow.pl


Opis:


Dobrym pomysłem na pozyskanie dodatkowego dochodu jest zakup nieruchomości, w którym może pomóc kancelaria prawna Czyżewski Nowojski Ostaszewski. Jej specjalizacją jest prawo handlowe oraz budowlane. Znajomość przepisów prawa oraz praktyczne podejście do potrzeb klienta jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby. Zgłaszając, się do powyższej kancelarii można liczyć na kompleksową pomoc. Może ona dotyczyć np. zakupu mieszkania, jego wynajmu, a nawet odbioru od dewelopera. Ostatnia z wymienionych czynności jest niezwykle istotna z punktu widzenia każdego konsumenta.
 
Sprawdzenie zapisów zawartych w umowie, a także sprawdzenie zakupionych pomieszczeń przez inżyniera pozwala na pomyślne zakończenie transakcji kupna. Pomoc osoby znającej się na budownictwie sprawia, że odbiór nieruchomości nastąpi wyłącznie po gruntownej analizie. Dotyczy ona przede wszystkim metrażu pomieszczeń oraz trwałości materiałów, z których jest wykonany konkretny budynek. Tylko kompleksowe podejście do sprawy kupna nieruchomości pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy oraz nerwów w przypadku problemów technicznych budynku.
 
Wielkopolska kancelaria prawna świadczy także usługi m.in. w zakresie pomocy przy negocjacjach umów, postępowań o eksmisję oraz rozwiązywania sporów. Ostatnia z wymienionych czynności jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Wynika to z faktu, że część firm deweloperskich jest nieuczciwa wobec swoich klientów np. poprzez niedotrzymywanie zapisów umowy. Może się to przejawiać w wykorzystaniu słabej jakości materiałów budowlanych. W takiej sytuacji niezbędna jest obsługa prawna nieruchomości w Poznaniu, która pozwala na skuteczne dochodzenie praw konsumenta na drodze polubownej lub sądowej. Prawnicy do każdej sprawy podchodzą w pełni indywidualnie, analizując zapisy podpisanych przez klienta umów. Podczas takiej konsultacji warto poinformować adwokata o swoich wątpliwościach oraz zadawać pytania. Pozwala to na osiągnięcie zamierzonego przez klienta celu, którym może być rozwiązanie umowy zakupu nieruchomości lub obniżenie ceny.
Data dodania: 2021-06-08
Autor: Łukasz Wiśniewski
Źródło:
https://bezproblemow.pl/area/obsluga-prawna-najmu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O BezProblemów

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/