O firmie:


Nazwa: Bio - baseny


NIP: 779-197-02-46


Adres: Obornicka 76


Miejscowość: Suchy Las k/Poznania


Kod pocztowy: 62-002


Telefon: 605 061 831


Domena: http://www.bio-baseny.pl


Opis:


Każdy basen wymaga regularnego czyszczenia. Zaniedbane akweny nie tylko prezentują się nieestetycznie, ale też stwarzają zagrożenie dla zdrowia. Brudna woda wydziela nieprzyjemne zapachy odczuwane przez mieszkańców domów i przyczynia się do namnażania bakterii. Stanowi ona idealne środowisko do rozwoju mikroorganizmów oraz alg, które niejednokrotnie wywołują reakcje alergiczne. Aby temu zapobiec, należy zaopatrzyć się w wydajne filtry oraz chemię. Zainteresowani takimi produktami mają w czym wybierać. Niektóre preparaty koncentrują się na regulacji pH. Zbyt wysoki poziom zwiększa ryzyko tworzenia się osadów wapnia, które podrażniają śluzówkę, natomiast zbyt niski sprzyja pojawianiu się trudnej do usunięcia korozji.

W publicznych aqua-parkach stosuje się zwykle dezynfekcję metodą chlorową. Preparaty tego typu zabijają czynniki chorobotwórcze i znajdują zastosowanie w akwenach niezależnie od ich wielkości. Przyjmują one formę tabletek umieszczanych w dozownikach, które rozpuszczają się w wodzie i uniemożliwiają rozwój glonów oraz bakterii. Środki dostępne w sklepach sprawdzają się też w prywatnych basenach ogrodowych. Dzięki nim można cieszyć się krystalicznie czystą wodą, bezpieczną dla użytkowników.

Profesjonalna chemia do basenu w Poznaniu jest sprzedawana w sklepie Bio Baseny. To zaufany dostawca wysokojakościowych i wydajnych produktów, których zadaniem jest zapobieganie rozwojowi drobnoustrojów. Dzięki nim można przeprowadzić dezynfekcję tlenową, chlorową i bezchlorową. Środki te należy stosować regularnie oraz zawsze wtedy, gdy woda zmieniła swój kolor, zaczęła brzydko pachnieć i stała się mętna. Tego typu działania zwiększają bezpieczeństwo kąpieli i poprawiają estetykę basenów.

Data dodania: 2022-01-31
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
http://www.bio-baseny.pl/chemia-basenowa/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Bio - baseny

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/