O firmie:


Nazwa: bioArcus Sp. z o.o


NIP: 527-14-56-878


Adres: Białostocka 22


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 03-741


Telefon: 22 654 05 75


Domena: https://sklep.bioexpert.pl


Opis:


Na stworzenie oczka wodnego decyduje się wielu właścicieli domów jednorodzinnych, chcących cieszyć się pięknymi ogrodami. Akweny tego typu to uniwersalne dekoracje odnajdujące się w każdej przestrzeni, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Cieszą oko, dają szansę hodowania ryb, a na dodatek umożliwiają odpoczynek przy relaksującym szumie wody. Przydomowe zbiorniki zapewniają ogromne możliwości aranżacyjne oraz sadzenie wymarzonych roślin, preferujących stanowiska o dużym stopniu wilgotności.

Jednak, aby oczko prezentowało się bez zarzutu, konieczne jest regularne czyszczenie. Mowa tu o pozbywaniu się glonów lub różnego rodzaju zabrudzeń, pojawiających się zazwyczaj na powierzchni wody. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalne preparaty, występujące w postaci płynnej lub sproszkowanej, które są dostępne pod adresem sklep.bioexpert.pl. Witryna należy do przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży przetestowanych i niedrogich środków o licznych rekomendacjach. W jego ofercie znajdują się także preparaty do szamb, udrażniające rury i pomagające pozbywać się kożuchów.

Dzięki produktom zaprezentowanym w asortymencie czyszczenie oczka wodnego nie jest problematyczne i nie zajmuje dużo czasu. Mają one przemyślany skład, co sprawia, że nie stanowią zagrożenia dla roślinności lub zwierząt. To świetna alternatywa dla ręcznego pozbywania się mułu, które nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Środki powinny być używane w momencie zamulenia dna, pojawiania się glonów nitkowatych i osadów oraz mętnej wody. Odpowiednio dobrane zatrzymują niechciane procesy i nie niszczą środowiska naturalnego.

Preparaty do oczek wodnych należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Część z nich wymaga wymieszania z wodą w odpowiednich proporcjach oraz rozprowadzenia równomiernie po powierzchni akwenu. Do najlepszych okresów dozowania bakterii zalicza się wiosnę oraz jesień. Niektóre z nich przyspieszają wzrost roślin, dzięki czemu mieszkańcy domów cieszą się bujną zielenią, mającą pozytywny wpływ na estetykę ogrodu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O bioArcus Sp. z o.o

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/