O firmie:


Nazwa: Biuro Tłumaczeń MTR


NIP:


Adres: Mydlarska 47


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 04-690


Telefon: 662 906 531


Domena: https://www.mtr24.pl


Opis:


Usługi w zakresie przekładów ustnych, a także pisemnych mogą okazać się bardzo przydatne w sytuacjach o charakterze prywatnym, a także zawodowym. Obecnie wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę. Tłumacz polsko-czeski może być przydatny podczas takich przedsięwzięć jak między innymi:

  • edukacja na terenie Czech
  • prowadzenie biznesu we wskazanym kraju
  • poszukiwanie pracy w Czechach

Kompleksowe wsparcie translatorskie może być potrzebne również na terenie Polski, w przedsiębiorstwach zatrudniających międzynarodowy zespół, czy też kontaktujących się z zagranicznymi kontrahentami.

Przedsiębiorstwo o nazwie Biuro Tłumaczeń MTR zajmuje się świadczeniem usług tłumaczeniowych. Firma znajduje się w Warszawie. W ofercie podmiotu znaleźć można profesjonalną pomoc z zakresu przekładów o charakterze:

  • ustnym
  • pisemnym
  • audiowizualnym
  • lokalnym
  • uwierzytelnionym
  • ekspresowym

Osoby zainteresowane mogą liczyć tu również na wsparcie dotyczące korekty tekstu. Firma wykonuje przekłady z branż takich jak na przykład budownictwo, medycyna, prawo, finanse, ochrona środowiska, informatyka, przemysł spożywczy i odzieżowy, marketing, telekomunikacja, transport, turystyka oraz technika. Przedsiębiorstwo obsługuje między innymi język angielski, czeski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, chiński, japoński, szwedzki i słowacki.

Z pomocą podmiotu można tłumaczyć takie materiały jak dokumenty samochodowe, strony internetowe, reklamy, nagrania konferencyjne, a także filmy fabularne. Osoby, planujące wyjechać do Czech, czy działające w międzynarodowym środowisku na terenie kraju, powinny szczegółowo zapoznać się z propozycjami, jakie biuro tłumaczeń ma dla swoich klientów. Firma stawia na indywidualne podejście do przekładów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Biuro Tłumaczeń MTR

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/