O firmie:


Nazwa: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


NIP: 642-182-50-37


Adres: Konarskiego 12


Miejscowość: Rybnik


Kod pocztowy: 44-274


Telefon: 32 494 32 69


Domena: https://spectlumacz.pl/


Opis:


W dzisiejszych czasach w dobie otwartych granic tłumaczenie dokumentów jest rzeczą bardzo powszechną. Firmy współpracują z kontrahentami z zagranicy, muszą więc wszelkie papiery dobrze najpierw przetłumaczyć. Obecnie w Polsce mieszka wielu obywateli z Ukrainy. Kraj ten jest też bardzo ważnym partnerem biznesowym wielu firm. Biura tłumaczeń potrzebne są, aby w sposób szybki i bezproblemowy zajmować się tłumaczeniem najważniejszych dokumentów z oraz na język ukraiński. Biuro tłumaczeń Spec Tłumacz oferuje tłumaczenia zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Na stronie firmy spectlumacz.pl możesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tłumaczeń i oferty.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego zapewni profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, a także dokona wiarygodnego i wysokiej jakości przekładu dokumentu, który będzie poważany w urzędach, instytucjach państwowych i sądach. Wykwalifikowani tłumacze świadczą profesjonalne usługi. Są nie tylko wykształceni językowo, ale dodatkowo posiadają liczne specjalizacje, dzięki czemu dokumenty są przetłumaczone na najwyższym poziomie merytorycznym. Firma ta wykona tłumaczenia dokumentów medycznych, prawnych, CV, listów motywacyjnych, a nawet tekstów technicznych takich jak instrukcje obsługi i dokumentacje techniczno-rozruchowe. Firma na specjalne życzenie klienta zajmuje się także korektą wykonywaną przez Native Speakera języka ukraińskiego. Dzięki temu tekst może być dostosowany do publikacji w mediach.

Dokumenty można dostarczać firmie całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Jest to dla klienta duże udogodnienie, ponieważ w każdej chwili tekst może zostać wysłany do tłumaczenia. Firma przetłumaczy każdy tekst o różnorodnej treści. Aby dowiedzieć się, jaki będzie koszt przetłumaczenia danego tekstu, można przez podany na stronie internetowej formularz przesłać dokument i poczekać na darmową wycenę. Tłumacze przysięgli to osoby, które mają zdany specjalny egzamin i posiadają certyfikat. Każdy tłumaczony dokument przez takiego tłumacza posiada podpis i pieczątkę, dzięki czemu papiery są wiarygodne.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Iluzjonista Konrad Mościński

https://pokazy-iluzji.pl/