O firmie:


Nazwa: Brave Design Jacek Bartosik


NIP: 9151476811


Adres: Roosevelta 5


Miejscowość: Trzebnica


Kod pocztowy: 55-100


Telefon: 728452696


Domena: https://bravedesign.pl/


Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony bravedesign.pl ma do zaoferowania wiele ciekawych produktów, które mogą służyć jako forma reklamy. Współpracuje ono zarówno z klientami prywatnymi, jak i z firmami potrzebującymi pomocy w zwiększeniu rozpoznawalności swojej marki lub produktu w danym środowisku. Ma ono w ofercie piękne zegary ścienne wyróżniające się ciekawym designem i estetyką wykonania. Bez trudu można wśród nich znaleźć odpowiedni czasomierz do każdego pomieszczenia.

Polecane przez agencję reklamową zegary mogą mieć tradycyjny wygląd z cyframi lub bardzo nowoczesny. Maja one różne kolory cyferblatów i obramowań i równie pięknie wyglądać będą w domu, jak i w biurze firm. Zegary ścienne z logo firmy mogą stanowić idealną reklamę. Przyciągając wzrok interesującym designem, pozwolą one na zapamiętanie logotypu marki. Projektanci agencji z pewnością dobiorą odpowiedni sposób znakowania do każdego z nich. Na ogół wybierane są modele minimalistyczne, które nie będą koncentrować uwagi na samym czasomierzu, a raczej na napisie czy grafice związanej z przedsiębiorstwem. Produkty Matto i Roundabout mają na górze miejsce specjalnie przeznaczone na reklamę. Aby zamówić taki gadżet do domu czy do firmy, wystarczy odwiedzić podaną stronę i wybrać produkt i napis, a pracownicy agencji wykonają resztę. Wszystkie przedmioty dostępne w firmie można obejrzeć na jej stronach.

Agencja z linku podejmuje współpracę z klientami z całego kraju, ale zdarza się także, że wśród jej kontrahentów są firmy zagraniczne. Zapewne zachęca je nie tylko bogaty asortyment materiałów promocyjnych i gadżetów reklamowych, ale przede wszystkim podejście do klienta. Zatrudnieni tu projektanci i graficy zawsze służą radą i pomocą popartą wieloletnim doświadczeniem w marketingu. Współpracujące z firmą przedsiębiorstwa chętnie polecają ją innym zakładom ze względu na bardzo bogatą ofertę, a także profesjonalizm. Działając od 2011 roku ma już spore doświadczenie w tej branży, jak również wiedzę i umiejętności. Gwarantuje terminowe wykonywanie zleceń, rozumiejąc, że sukces klienta jest jej sukcesem.

Data dodania: 2021-04-16
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
https://bravedesign.pl/3118-zegary-scienne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Brave Design Jacek Bartosik

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/