O firmie:


Nazwa: Bulgaria Street


NIP: 201044749


Adres: Mitropolit Simeon 3


Miejscowość: Burgas


Kod pocztowy: 80-00


Telefon: + 48 223 906 334


Domena: https://www.bulgariastreet.pl/


Opis:


Inwestycje w nieruchomości zlokalizowane w atrakcyjnych pod kątem turystyki miejscach to dziś często praktykowana forma lokacji środków, dająca szybki oraz atrakcyjny dla inwestora zysk. Popularnym wyborem terenów, gdzie opłaca się nabywać domy, mieszkania oraz działki, są strefy nadmorskie. Choć koszty tego rodzaju zakupu w miejscach bardzo znanych, jak choćby basen Morza Śródziemnego czy nawet strefy przybrzeżne polskiego Bałtyku mogą okazać się zaporowe, nie należy się zrażać. Warto poszukać tańszych ofert, które również mogą okazać się odpowiednie z ekonomicznego punktu widzenia. 

Polecanym kierunkiem jest z pewnością położona nad Morzem Czarnym Bułgaria. Dostępne tam mieszkania, domy czy inne nieruchomości są dziś możliwe do nabycia po bardzo atrakcyjnej cenie. Wiele propozycji idealnie nadających się pod inwestycję można znaleźć, korzystając z serwisu bulgariastreet.pl. To strona agencji pośrednictwa kupna - sprzedaży nieruchomości, która obsługuje także tego typu transakcje za granicą, również na terenie wspomnianej Bułgarii.

Wspomniany serwis to kompleksowe wsparcie dla każdego, kto jest zainteresowany nieruchomościami nad Morzem Czarnym. Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem udzielają wszelkich wyjaśnień dotyczących zarówno przebiegu transakcji, jak i odnoszących się do kwestii prawnych, które obowiązują na terenie Bułgarii i do których nowy właściciel ma obowiązek się dostosować.

Udzielane porady są świadczone w języku polskim, co bardzo usprawnia komunikację. Dodatkowo na stronie udostępniono relacje osób, które skorzystały z okazji nabycia domu lub mieszkania we wspomnianym kraju i obecnie chętnie dzielą się zdobytymi do tej pory doświadczeniami. Taka relacja jest bardzo doceniana w szczególności przez klientów, którzy nie mają pewności, czy inwestycja w dom lub mieszkanie za granicą to rozsądny i mogący przynieść rzeczywiste profity pomysł. Udzielone informacje pozwolą podjąć ostateczną decyzję oraz umożliwią ewentualną kalkulację środków, które mogłyby zwiększyć początkowy kosztorys zaplanowanego zakupu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Bulgaria Street

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

https://www.piestrzeniewicz.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/