O firmie:


Nazwa: Centrum Szkoleniowe Wspólna


NIP:


Adres: Wspólna 56


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-686


Telefon: 665 01 77 77


Domena: https://ce.edu.pl/


Opis:


Pasjonaci języków skandynawskich powinni zapoznać się z ofertą szkoły językowej, która została opisana na stronie internetowej ce.edu.pl. W jej ofercie znajdują się rozmaite kursy, w tym również szwedzki online. Jest on przeznaczony dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Jego przyswojenie będzie na pewno prostsze dla osób, które znają już jakiś język germański, jednak dzięki pomocy profesjonalnych nauczycieli możliwe jest to również dla tych, który którzy nigdy nie uczyli się żadnego języka obcego. Zajęcia są prowadzone przez pedagowów, którzy ukończyli studia filologiczne, a także mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu innych. Często są to osoby, które ukończyły studia językowe w jednym z krajów skandynawskich. Kurs jest opracowany we współpracy z nimi, a także z ekspertami w dziedzinie metodyki nauczania. Uczniowie korzystają z oryginalnych podręczników, w których skuteczność została potwierdzona.

Oferta tej szkoły językowej należy do wyjątkowo zróżnicowanych. Można znaleźć w niej kursy przeznaczone dla pojedynczych osób, a także dla grup i przedsiębiorstw. Znajomość języka szwedzkiego zdecydowanie popłaca. Dzięki niej można otrzymać lepsze oferty pracy, a także poznać kulturę krajów skandynawskich. Przed rozpoczęciem zajęć w opisywanej szkole uczestnik przechodzi test poziomujący, który pozwala ustalić, jak dobrze włada on językiem szwedzkim. Do wyboru jest aż 8 różnych grup, od poziomu A1 do C2. W ten sposób oferta jest dostępna dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym języki językiem, a także dla zaawansowanych użytkowników szwedzkiego. Na zajęcia można zapisać się w wygodny sposób poprzez złożenie formularza online.

Warto już teraz udać się pod wskazany wcześniej adres, aby zapoznać się z referencjami osób, które prowadzą zajęcia. Ta szkoła językowa ma już ponad 15 lat doświadczenia na rynku. Zajmuje się ona nie tylko prowadzeniem kursów językowych, ale również przeprowadzaniem projektów związanych z poszerzaniem wiedzy na temat innych krajów. W ofercie znajdują się również kursy języka norweskiego, chińskiego oraz czeskiego i chorwackiego. Zajęcia są prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze.

Data dodania: 2021-05-19
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Centrum Szkoleniowe Wspólna

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/