O firmie:


Nazwa: CleverAgency Przemysław Korszeń


NIP: 8561672646


Adres: Karpia 21a


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-619


Telefon: 731 987 000


Domena: https://www.cleveragency.pl/


Opis:


Mało który przedsiębiorca ma czas na regularne udzielanie się w mediach społecznościowych. Prawdą jest, że dziś obecność na Facebooku czy innych platformach jest wręcz koniecznością, ponieważ daje ona szansę docierania do odbiorców z całego świata. Niektórzy publikują posty samodzielnie, a jeszcze inni zlecają te zadania agencjom social media. Reprezentują je wykwalifikowani pracownicy, którzy dobrze znają aktualne trendy i mają wiedzę na temat tworzenia angażujących postów. Na życzenie klientów przygotowują także grafiki, zdjęcia lub krótkie materiały filmowe.

Profesjonaliści świadczą usługi z należytą starannością i dopasowują się do indywidualnych potrzeb klientów, jakimi są przedstawiciele rozmaitych branż. Podczas pierwszego spotkania zapoznają się z ich potrzebami oraz grupą docelową, co daje szansę tworzenia skutecznych kampanii mieszczących się w określonym budżecie. Rozwiązanie to jest znacznie tańsze w porównaniu do reklam emitowanych w telewizji czy prasie, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.

Korzyści wynikających z prowadzenia firmowej strony na Facebooku jest mnóstwo. To nieoceniona okazja dla właścicieli start-upów chcących zaistnieć na rynku i zwiększyć swoją rozpoznawalność. Obecność przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych ułatwia poznanie potrzeb klientów oraz reagowanie na ich pytania lub wątpliwości. Facebook dla firm znajduje zastosowanie w każdej branży i pomaga promować usługi lub produkty o każdej porze dnia i nocy.

Zainteresowani prowadzeniem fanpage’a przez zewnętrzną agencję mogą zajrzeć na stronę cleveragency.pl. Jej właścicielem jest doświadczone przedsiębiorstwo podejmujące się:

  • przygotowywania postów i ich publikacji w określonych godzinach,
  • robienia zdjęć,
  • projektowania grafik dołączanych do wpisów,
  • przeprowadzania płatnych kampanii,
  • odpowiadania na komentarze internautów,
  • organizowania konkursów z nagrodami.

To kompleksowa usługa na wysokim poziomie, dzięki której właściciele firm oszczędzają swój czas. Jej cena ustalana jest indywidualnie.

Data dodania: 2021-11-14
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
https://www.cleveragency.pl/facebook


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O CleverAgency Przemysław Korszeń

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/