O firmie:


Nazwa: Dawid Pikuła Cartrans


NIP:


Adres: Tworzeń 170


Miejscowość: Dąbrowa Górnicza


Kod pocztowy: 41-303


Telefon: 500051068


Domena: http://slask-laweta.pl/


Opis:


Auto zaniemogło na drodze? W tej sytuacji najlepiej bez dłuższego zastanawia się wezwać na pomoc fachowców. Na stronie internetowej slask-laweta.pl swoją ofertę przedstawiła jedna z firm niosących wsparcie kierowcom będącym w potrzebie. Działa ona jako pomoc drogowa w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Będzinie, Jaworznie, Rudzie Śląskiej, a także w innych miejscowościach.

Wspomniana firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Po zgłoszeniu dociera na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe. Posiada ona specjalisty sprzęt, w tym lawetę. Przewozi nią m.in. uszkodzone auta osobowe, a także maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, konstrukcje stalowe, podnośniki koszowe, drewno budowlane oraz wózki widłowe. Przy ustalaniu ceny za usługę bierze pod uwagę m.in. odległość do pokonania, termin realizacji zlecenia, masę i wymiary ładunku, jak również sposób załadunku i rozładunku. Ta godna zaufania firma jest całkowicie uczciwa. Podana przez nią cena nie zwiększy się - gwarantuje ona brak ukrytych kosztów.

Po pomoc drogową mogą zadzwonić osoby, których auto odmówiło posłuszeństwa w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Powodem unieruchomienia może być m.in. pusty bak. Firma na życzenie klienta dowiezie paliwo. Zajmie się też wymianą spalonej żarówki, jak również pękniętej opony. Jej specjaliści uruchomią awaryjnie samochód, w którym doszło do wyładowania akumulatora. Podejmują się drobnych napraw na miejscu. W trosce o bezpieczeństwo klientów przybywają pod wskazane adresy szybko i sprawnie.

Osobom, które są poszkodowane w zdarzeniu drogowym, firma pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wynajmem auta zastępczego z OC sprawcy. Współpracuje ona z wypożyczalniami samochodów. Działa szybko i sprawnie, a wszystko po to, aby oszczędzić klientom niepotrzebnego stresu. Przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę. Firma działa nie tylko od poniedziałku do niedzieli, ale też w dni świąteczne. Dane do kontaktu z nią można znaleźć na powyższej stronie online.

Data dodania: 2021-05-16
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
http://slask-laweta.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Dawid Pikuła Cartrans

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/