O firmie:


Nazwa: Divemarket.pl


NIP:


Adres: Arrasowa 13


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01-981


Telefon: 575 440 545


Domena: https://divemarket.pl


Opis:


Komputer nurkowy to profesjonalne urządzenie pomiarowe wykorzystywane z reguły przez zaawansowanych nurków, które przedstawia najistotniejsze parametry nurkowania na niewielkim wyświetlaczu. Swoim wyglądem do złudzenia przypomina zegarek noszony na nadgarstku i umożliwia mierzenie głębokości, ciśnienia czy temperatury. Dziś producenci oferują modele z wieloma funkcjami, zwiększającymi bezpieczeństwo osób przebywających pod wodą i informujących o poziomie tlenu znajdującego się w butli.

Nabywcy rozglądający się za komputerem powinni zwracać uwagę na regulowany pasek, wytrzymałość baterii, wagę urządzenia oraz wspomniane funkcje. Urządzenia tego typu można zamówić bez wychodzenia z domu, przykładowo na stronie divemarket.pl. Zaglądają na nią pasjonaci nurkowania oraz osoby planujące rozpoczęcie swojej przygody w tej dziedzinie. Wybierają one spośród niezawodnych komputerów, dających szansę bezprzewodowego kontrolowania ciśnienia w butli,

Katalog przedsiębiorstwa prowadzącego witrynę obejmuje między innymi model Suunto Vyper, przeznaczony dla doświadczonych nurków. Jest on ceniony za obecność cyfrowego kompasu oraz wytrzymały wyświetlacz, odporny na zarysowania lub pękanie. Proponowane urządzenia mają aż pięć trybów pracy i są sprzedawane z kablami USB, linkami, adapterami oraz dodatkowymi obudowami.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który komputer będzie najlepszy, ponieważ dużo zależy od indywidualnych preferencji danej osoby. Wiele z nich zwraca uwagę na obecność funkcji, dzięki którym można mierzyć temperaturę powietrza przed i po nurkowaniu, temperaturę wody oraz maksymalną czy aktualną głębokość. Dane wyświetlane przez komputery to również:

  • poziomi naładowania baterii,
  • czas, w jakim nurek osiągnie limit bezdekompresyjny,
  • czas niezbędny do usunięcia azotu z organizmu.

Zazwyczaj zamawiają je osoby po ukończonych kursach, które zaczynają poznawać swoje potrzeby pod wodą i cenią sobie praktyczne oraz nieskomplikowane w obsłudze gadżety zwiększające bezpieczeństwo.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Divemarket.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/