O firmie:


Nazwa: Doma Pak


NIP: 2220390984


Adres: Bratków 40


Miejscowość: Mysłowice


Kod pocztowy: 41-400


Telefon: +48 600-027-402


Domena: https://www.domapak.com/


Opis:


W dobie ogromnej konkurencji na niemal każdym rynku zbytu usług i produktów warto zwrócić szczególną uwagę na promocję. Kampanie marketingowe pozwalają nie tylko wybrzmieć danej marce pośród innych, ale również ugruntować swoją pozycję. Dlatego zaprasza się do zaznajomienia z ofertą usługową na stronie internetowej domapak.com, zarówno klientów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności, jak i początkujących biznesmenów.

Pracownia dysponuje odpowiednim sprzętem i zapleczem materiałów eksploatacyjnych, które pozwalają na wyprodukowanie torebek z papieru. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nie tylko same produkty, ale również możliwość ich zadrukowania. Papierowa torebka będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich marek, które chcą iść z duchem czasu i skupiają się na ekologicznych rozwiązaniach. Inwestycja w opakowania papierowe będzie strzałem w dziesiątkę ze względu na duże ograniczenie zużycia foliowych opakowań. Należy również wspomnieć, że odpowiednio zaprojektowana torebka z papieru jest naprawdę wytrzymała na zerwanie lub przedarcie.

Na stronie internetowej producenta można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące rodzajów torebek, jakości nadruku, jak i wyceny za usługi. W zakładce "realizacje" zamieszczono zdjęcia dotychczasowych projektów wykonanych na zlecenia mniejszych oraz większych firm. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszą się reklamówki papierowe z płaskim lub skręcanym uchem. Pośród nich można znaleźć opakowania jednokolorowe oraz mające barwne napisy i grafiki.

Torby z logo firmy mogą stać się nie tylko siatkami na zakupy. Wiele marek zleca produkcję takich opakowań, w których wręcza się podarki oraz gadżety promocyjne np. podczas spotkań biznesowych lub targów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy ze śląskimi specjalistami, wystarczy skontaktować się z działem obsługi. Biuro realizuje zlecenia od klientów z całej Polski. Pytania dotyczące toreb i innych gadżetów marketingowych warto zadawać e-mailowo. Specjalista postara się pomóc w doborze artykułów.

Data dodania: 2021-04-21
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://www.domapak.com/torby-szare/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Doma Pak

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/