O firmie:


Nazwa: DOWAN Sp. z o.o.


NIP:


Adres: Al. Grunwaldzka 220


Miejscowość: Gdańsk


Kod pocztowy: 80-266


Telefon: (058) 520 22 19


Domena: http://www.dowan.com.pl/


Opis:


Od lat na rynku funkcjonuje bardzo dużo zawodów, które są niebezpieczne i wymagają od pracowników odpowiedniej ochrony. Zapewnienie korzystnego miejsca pracy i wyposażenia zgodnego z zasadami bezpieczeństwa, należy do pracodawcy. Dlatego też, dodatkowa ochrona zdrowia, w postaci sprzętu ochrony indywidualnej, jest podstawą działania wielu zakładów.

Indywidualne zabezpieczenie pracownika

Pracownicy, którzy na co dzień mają styczność z zapyleniem, powinni być zaopatrzeni w maski BHP, które zapewniają ochronę dróg oddechowych. Zanieczyszczenie powietrza i toksyczne gazy mogą wyrządzić ogromne szkody w organizmie. Niektóre działają natychmiastowo, a inne mogą dać negatywne skutki zdrowotne dopiero po czasie. Niezależnie od szybkości działania niezbędna jest skuteczna i profesjonalna ochrona.

Firma DOWAN, jest doświadczonym i renomowanym sprzedawcą sprzętu z zakresu BHP, medycznego, powstrzymywania spadania i urządzeń do wody pitnej. Firma, wie jak istotna jest jakość i solidność wykonania sprzętu BHP, dlatego też oferuje produkty od cenionych marek, takich jak Honeywell. Ten producent, tworzy maski najwyższej jakości:

Są one profesjonalne i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz odpowiednie atesty.

Wyposażone są w wysokogatunkowe, nowoczesne filtry, które w dużym stopniu ograniczają dostawanie się szkodliwego powietrza do płuc pracownika.

Maski są ergonomiczne i wykonane w taki sposób, aby nie przeszkadzały w czasie pracy i pozwalały na swobodne funkcjonowanie i wykonywanie zadań wymaganych na danym stanowisku.

Sprzęt jest miękki, elastyczny i lekki, dzięki czemu nie jest odczuwalny dla pracownika

Asortyment jest przeznaczony dla branż związanych z lakiernictwem, budownictwem, farmaceutyką czy dla pracowników zakładów przemysłowych. Jest to element konieczny i najlepiej, jeśli byłby najwyższej jakości i pochodził od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. W grę wchodzi zdrowie ludzkie i nie należy korzystać z rozwiązań zamiennych, które mogą generować wiele problemów dla pracownika, a co za tym idzie dla pracodawcy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O DOWAN Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

https://www.tapestry.pl/

Agencja Reklamowa BrandTailors

https://wypromujemy.com/

Albex

https://albex.pl/