O firmie:


Nazwa: Duda-Cars S.A.


NIP: 7792251832


Adres: Ptasia 4


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-319


Telefon: 61 864 44 44


Domena: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/


Opis:


Samochód z założenia ma ułatwiać życie. Czasem jednak okazuje się, że sprawia problemy. Coraz większa liczba korków powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na niedużej wielkości pojazdy, które są zwrotne. Parkowanie dużym samochodem w centrum miasta czasami wydaje się być niemożliwe. Obecnie jednak producenci aut starają się sprostać wymaganiom stawianym przez klientów i zaproponować rozwiązania, dzięki którym poruszanie się po mieście w godzinach szczytu nie będzie katorgą. 

Na rynku jest cała gama samochodów, które cechują się zwrotnością, a także niedużymi gabarytami. Marka Smart wypuściła auta, które dobrze radzą sobie na polskich drogach. Smart należy do grona najmłodszych marek na świecie, ale już podbiła serca wielu osób. Smart Fortwo jest propozycją dla tych, którzy prowadzą aktywny styl życia i nie lubią się ograniczać. Z jednej strony samochód ma zaledwie 2,5 metra długości, a z drugiej strony parkowanie nim nie sprawia kłopotu. Jego zwrotność i niewielkie rozmiary w tym wypadku przemawiają na jego korzyść. Jest na tyle mały, że można nim parkować nawet w poprzek miejsc parkingowych. Jeszcze do niedawna nikt by nie przypuszczał, że będą produkowane samochody umożliwiające mniej standardowy sposób parkowania. 

Samochody marki Smart potrzebują około 2/3 miejsca w porównaniu do aut o standardowych wymiarach. Z drugiej strony opisywana marka łączy w sobie innowacyjność i wygodę. Bezpieczeństwo i multimedia to coś, o czym producenci nie zapomnieli. Auta zostały wyposażone również w cechujące się nowoczesnością zespoły napędowe z dwusprzęgłową przekładnią zautomatyzowaną. 

Warto jednak podkreślić, że samochody tej marki nie oznaczają braku komfortu. Przestrzeń jest wykorzystywana w optymalny sposób. Obecnie dostępne są w wersji 2- i 4-drzwiowej. Są one dedykowane szczególnie tym osobom, które dużo czasu spędzają w centrach miastach, metropoliach i nie chcą tracić czasu na szukanie miejsc parkingowych czy też rezygnować z wygody. W Lesznie działa serwis Smart, o którym dowiesz się więcej ze strony duda-cars.mercedes-benz.pl, gdzie opisuje swoją ofertę.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Duda-Cars S.A.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

https://prefeko.com.pl/