O firmie:


Nazwa: EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA


NIP: 6452543328


Adres: Fabryczna 1


Miejscowość: Kalety


Kod pocztowy: 42-660


Telefon: 34 357 86 24


Domena: https://www.eko-tech.biz/


Opis:


Taśma klejąca to jedno z najpopularniejszych, najprostszych w użyciu oraz najłatwiej dostępnych rozwiązań stosowanych w sytuacjach, kiedy zachodzi konieczność połączenia ze sobą dwóch lub więcej elementów wykonanych z różnego rodzaju surowców. Widząc stale rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju produkt, firma EKO-TECH Sp. z o. o. sp. k. stara się mu sprostać, rozszerzając ofertę sprzedażową o nowe technologie. Obecnie wartym polecenia akcesorium nadającym się do rozmaitych prac montażowo-wykończeniowych jest taśma Gaffa. To wyrób opracowany z myślą o potrzebach odbiorców, którzy poszukują sposobu na szybkie połączenie materiałów, chcąc mieć jednocześnie pewność, że wykorzystywany patent wykazuje odporność na ścieranie.

Dostawca zapewnia, że proponowane rozwiązanie zapewnia stabilne zespolenie dwóch elementów, utrzymując ich pozycję tak długo, jak jest to niezbędne. Jeżeli zachodzi konieczność ich rozdzielenia, taśmę można po prostu zerwać. Do tej czynności nie potrzeba dodatkowych narzędzi, wystarczy jedynie siła rąk. Docenianą przez użytkowników korzyścią jest fakt, że po usunięciu łączenia nie widać pozostałości kleju, co ułatwia późniejsze ponowne wykorzystanie surowca. Unika się też długotrwałego i nie zawsze satysfakcjonującego usuwania resztek zaschniętej masy.

Taśmę można nabyć w rolkach o długości i szerokości wskazanej przez klienta. Dzięki temu łatwo zyskać uniwersalne, niedrogie narzędzie pomagające zarówno w pracy zawodowej, jak i w wielu czynnościach wykonywanych w domu, także w garażu, kąciku majsterkowicza lub w ogrodzie. Matowe wykończenie sprawia, że łączenie nie rzuca się w oczy i nie zaburza ogólnej estetyki pomieszczenia, a jednocześnie spełnia swoją funkcję. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/