O firmie:


Nazwa: Elban


NIP:


Adres: Studzienna 7


Miejscowość: Miasteczko Śląskie


Kod pocztowy: 42-610


Telefon: +48 32 284 98 22


Domena: https://elban.pl/


Opis:


Przedsiębiorstwo Elban to sprawdzony, doświadczony producent i dostawca najwyższej jakości, profesjonalnych części i podzespołów elektrotechnicznych. Oferowane przez firmę elementy znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach, m.in. górnictwie, energetyce oraz innych gałęziach przemysłu. Firma ma duże doświadczenie w tym zakresie, a ponadto dysponuje nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki temu może zagwarantować terminowe, profesjonalne i staranne wykonanie każdego zlecenia, również w ilościach hurtowych. Specjaliści z firmy zapewniają również fachowe doradztwo dotyczące m.in. wyboru właściwych rodzajów szczotek lub materiałów do ich produkcji.

W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można m.in. specjalistyczne, praktyczne i wytrzymałe szczotki do elektronarzędzi. Są one dostępne w różnych modelach i rozmiarach, co pozwala na łatwe dobranie produktu do specyfikacji konkretnej maszyny, a także potrzeb biznesowych klienta. Są one produkowane seryjnie albo jednostkowo. Artykuły są wytwarzane z doskonałej jakości materiałów i tworzyw, zapewniających trwałość i odporność produktów. To wpływa na długotrwałe funkcjonowanie oraz niezawodność działania urządzeń, w których szczotki zostały zamontowane. Kwestia ta wiąże się ponadto z wysoką dyspozycyjnością maszyn, a w rezultacie niższymi kosztami eksploatacji, konserwacji czy też ewentualnych napraw i prac serwisowych.

W zależności od modelu szczotki produkowane przez spółkę można z powodzeniem stosować w różnych maszynach. Sprawdzą się w urządzeniach i osprzęcie samochodów i motocykli, maszynach wykorzystywanych w przemyśle, a także elektronarzędziach, sprzęcie gospodarstwa domowego bądź innego rodzaju urządzeniach zastosowania ogólnego.

Przedsiębiorstwo produkuje szczotki z różnych materiałów, m.in. elektrografitów, grafitów naturalnych oraz nasycanych żywicą. W ofercie ma też modele wytwarzane z miedzio-grafitów i srebro-grafitów, a także węglo-grafitów oraz węgli twardych. Dostępne produkty spełniają surowe wymagania i normy jakości.

Data dodania: 2020-10-20
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://elban.pl/oferta/szczotki-weglowe/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Elban

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/