O firmie:


Nazwa: EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak


NIP: 762-171-55-84


Adres: Przasnyska 6a


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01--75


Telefon: +48 502 820 089


Domena: https://www.emaj-partner.pl/


Opis:


Nie ma chyba takiego producenta maszyn i urządzeń, który byłby w stanie obejść się bez specjalistycznych usług w zakresie obróbki metali. Poszukując takiego kontrahenta, warto odwiedzić stronę emaj-partner.pl, na której można znaleźć przedsiębiorstwo od lat zajmujące się profesjonalnymi usługami w tym zakresie. Dysponuje ono odpowiednimi maszynami nie tylko do cięcia, gięcia i spawania, ale także do lakierowania proszkowego, uchodzącego za jedną z metod najlepiej zabezpieczających powierzchnie metalowe przed wieloma czynnikami, a do tego bezpieczną dla środowiska.

Jest to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, które poleca swoim klientom z Warszawy cięcie laserowe charakteryzujące się wysoką precyzją cięcia elementów różnej wielkości. Na wyposażeniu firmy są dwie maszyny w technologii CO2 i laser typu Fiber. Obsługują je wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią tak ustawić lasery, aby cięcie nie miało gratu, a materiał nagrzewał się do minimum. Ten rodzaj cięcia gwarantuje także:

  • wysoką powtarzalność detali,
  • oszczędności na materiale
  • oszczędność czasu,
  • niską cenę usługi.

Firma deklaruje nie tylko wykonanie projektu, ale także cięcie i jedno z możliwych wykończeń, wśród których można znaleźć:

  • szkiełkowanie,
  • szlifowanie,
  • piaskowanie,
  • lakierowanie,
  • cynkowanie,
  • anodowanie,

a także gięcie. Jeżeli dany detal wymaga gięcia, to w zależności od jego przeznaczenia można to wykonać zarówno na giętarce krawędziowej CNC, jak i na mimośrodowej, z której korzysta się tu niezwykle rzadko.

Taka kompleksowa usługa jest o korzystna dla klienta, ponieważ cały proces wykonania danego detalu jest szybszy, a także dużo tańszy. Co więcej, jeden wykonawca ponosi odpowiedzialność za całe zamówienie. Firma wykonuje wszystkie detale zgodnie z zamówieniem klienta, a także z dostarczonymi rysunkami, które powinny być w formie STEP, IGS (3D). Gwarantuje to uniknięcie jakichkolwiek błędów przy przeliczaniu rozwinięć pod gięcie, jeżeli dany detal tego wymaga.

Pragnąc nawiązać współpracę z tym przedsiębiorstwem, warto najpierw sprawdzić zakres usług, a następnie skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Data dodania: 2020-10-19
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://www.emaj-partner.pl/


Oceń firmę (5 z 1 głosów)

DODAJ OPINIE O EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/