O firmie:


Nazwa: Etuistudio.pl


NIP:


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon:


Domena: https://etuistudio.pl


Opis:


Wysokiej jakości case'y na smartfony to znacząca część asortymentu firmy Grupa Zero. Specjalizuje się ona w dystrybucji wyjątkowej jakości etui, które gwarantują bezpieczeństwo telefonów, ale również pomagają wyróżnić się z tłumu. 

Dostępne w ofercie sklepu internetowego case'y dopasowane są do smartfonów najpopularniejszych współcześnie marek. Wśród licznych opcji to etui do iPhone cieszy się największym zainteresowaniem. Dzięki bogatemu asortymentowi możesz z łatwością zakupić case, który pasować będzie do Twojego modelu, niezależnie czy korzystasz z iPhone 5s, X, czy 13 PRO. Co ważne, w sklepie znajdziesz nie tylko pokrowce i obudowy jednego typu, które ochronią Twój telefon, ale wiele różniących się od siebie etui. Na miłośników prostoty i minimalizmu czekają transparentne pokrowce, z kolei na osoby lubujące się w nietuzinkowych rozwiązaniach, pokrowce pełne wzorów i kolorów. Od Ciebie zależy, czy postawisz na abstrakcyjne wzory, czy też sięgniesz po case z pop-artowym nadrukiem. Dużym atutem oferty jest z pewnością korzystna cena za wyroby wysokiej jakości, które zapewniają odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dodatkowo są idealnie dopasowane do konkretnego modelu posiadanego smartfona. 

Na stronie internetowej sklepu znaleźć można ponadto pokrowce i obudowy do smartfonów innych, znanych producentów, jak: 

  • Samsung, 
  • Huawei, 
  • Xiaomi, 
  • Sony. 

Podobnie, jak w przypadku produktów dopasowanych do iPhone, opcji jest wiele - różnią się one kolorystyką, nadrukiem, a także materiałem wykonania. Dzięki tak dużej różnorodności każdy odwiedzający sklep online klient z pewnością znajdzie case, który pozwoli mu wyróżnić się w tłumie i odzwierciedlić charakter. 

W ofercie przedsiębiorstwa nie brakuje ponadto licznych akcesoriów, które zwiększają komfort korzystania ze smartfona. Wśród wielu znaleźć można uchwyty na telefon do samochodu oraz na rower, szkła hartowane na telefon, power banki, folie na ekrany, a także kable i kijki do selfie. Cały asortyment dostępny jest w korzystnych cenach. 

Data dodania: 2022-01-21
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://etuistudio.pl/52-etui-do-iphone


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Etuistudio.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

https://www.piestrzeniewicz.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/