O firmie:


Nazwa: EuroFrance


NIP: 9372219834


Adres: Ks.Brzóski 127


Miejscowość: Bielsko-Biała


Kod pocztowy: 43-305


Telefon: +48 33 506 50 70


Domena: https://www.eurofrance.pl/


Opis:


Koszty naprawy samochodu mogą być znaczne, ale istnieje dobry sposób, by je obniżyć. Jeśli element do wymiany to skrzynia biegów, rozrząd czy element silnika, warto poszukać znacznie tańszych niż oryginał zamienników, które nadają się do ponownego montażu i pozwalają na bezawaryjną jazdę jeszcze przez długi czas. W przypadku podzespołów sterowanych elektronicznie zakup używek jest dość ryzykowną decyzją. Lepiej wtedy zamówić część prosto od producenta.

Firma  F.H.U."EuroFrance" Marcin Bednarczyk, Konrad Kruczek s.c., starając się odpowiadać na potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych, proponuje asortyment nowy i używany. Korzystając z przygotowanej oferty sprzedażowej, klient znajdzie wszystko, co jest potrzebne do naprawy bądź serwisu francuskich aut. Zakupy takich elementów, jak nowy komputer pokładowy do Renault czy silnik do samochodu marki Peugeot są bardzo proste. Wystarczy znaleźć poszukiwany towar poprzez dostępną online wyszukiwarkę, a następnie złożyć zamówienie poprzez indywidualne konto na stronie dostawcy.

Sklep internetowy obsługujący transakcje realizuje zlecenia pojedyncze i hurtowe. Jego kadra zaprasza do zapoznania się z listą sprzedażową i nawiązania współpracy długoterminowej. Na serwisie często pojawiają się atrakcyjne cenowo nowości. Istnieje możliwość zakupu części niedostępnych w ofercie. W celu złożenia zapytania o konkretny produkt należy skorzystać z dostępnego online formularza kontaktowego i tam podać parametry poszukiwanego zamiennika.

Firma dostarcza towar na terenie całego kraju. Zapewnia, że dostawa jest przeprowadzana w najkrótszym możliwym terminie. O ewentualnych brakach magazynowych klient jest zawsze informowany przed zawarciem transakcji. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O EuroFrance

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/