O firmie:


Nazwa: Fabryka Neonów


NIP:


Adres: Przybyszewskiego 82c


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 51-148


Telefon: 731 08 00 00


Domena: https://fabrykaneonow.pl/


Opis:


Jeszcze w niedalekiej przeszłości neony kojarzone były wyłącznie z branżą reklamową. Dzięki nim przedsiębiorcy eksponowali swoje szyldy i zwiększali zainteresowanie lokalem. Światło wytwarzane przez neony jest bowiem wyraziste i widzialne z dużej odległości niezależnie od pory dnia i nocy. Współcześnie spotyka się je także w mieszkaniach i domach. Modele tworzone na indywidualne zamówienie są do zamówienia na stronie fabrykaneonow.pl. Prowadzą ją prawdziwi pasjonaci, dla których zadowolenie klienta jest kwestią priorytetową. Zainteresowani wybierają spośród wielu wymiarów, kształtów oraz odcieni, przez co tworzą oryginalne ozdoby, wpasowujące się w ich gusta.

Mechanizm działania takiego oświetlenia jest bardzo prosty. Wewnątrz neonów znajdują się elektrody oraz gaz szlachetny, który, po podłączeniu lampy do prądu, przemieszcza się, dzięki czemu rurki zaczynają świecić. Neony przynoszą szereg korzyści ich posiadaczom. Chwalą je szczególnie właściciele lokali, takich jak:

  • kasyna,
  • puby,
  • kluby nocne,
  • restauracje,
  • kawiarnie,
  • dyskoteki,
  • kina.

Wykorzystuje się je również w branży hotelarskiej i można im nadawać dowolne kształty. Ich przygotowanie nie jest czasochłonne ani bardzo drogie. Neonowe litery zwracają uwagę przechodniów i wyróżniają się na tle innych komunikatów reklamowych dostępnych w przestrzeni miejskiej, takich jak plakaty,  potykacze, ulotki czy billboardy. Ponadto nie szpecą okolicy, a tworzą ciekawy klimat.

Najnowocześniejsze są neony LED, które świecą nieprzerwanie przez długie godziny i nie wymagają napraw czy konserwowania. Ponadto nie nagrzewają się i są proste w montażu. Dają nieograniczone możliwości wyrazu i występują w kilku typach. Najtańsze są modele tworzone ze szkła wypełnionego neonem, które po zgaszeniu stają się przezroczyste. Innym rodzajem są rurki barwione w masie, zachowujące swój odcień nawet wtedy, gdy są wyłączone. Nie muszą więc działać, by wyglądać estetycznie. Surowce użyte podczas ich produkcji nie pękają, nie łamią się ani nie niszczą w inny sposób.

Data dodania: 2020-11-25
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://fabrykaneonow.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Fabryka Neonów

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/