O firmie:


Nazwa: Feniks Chemia


NIP: 7231615538


Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 10B


Miejscowość: Zambrów


Kod pocztowy: 18-300


Telefon: +48 862 244 021


Domena: https://fenikschemia.pl


Opis:


Firma FENIKSCHEMIA od wielu lat zajmuje się produkcją chemicznych preparatów chemicznych. Stawia na nowoczesne zaplecze produkcyjne, stałe dążenie do poszerzania asortymentu, a także ścisłą współpracę ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami.

Przedsiębiorstwo może pochwalić się niezwykle rozbudowanym katalogiem produktowym. Cieszy się ono rozpoznawalnością nie tylko jako producent chemii samochodowej, lecz także rozwiązań z innych kategorii. Na ofertę składają się:

  • proszki do myjni bezdotykowych, piany, szampony, woski, kwasy
  • środki przemysłowe do utrzymania czystości, gruntownego mycia posadzek, dachów, elewacji i innych powierzchni
  • pasze i premiksy mineralno-witaminowe dla zwierząt hodowlanych
  • aerozole, koncentraty i żele dezynfekujące

Dostawca niezmiennie cieszy się popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. Jest to zasługa unikalnych formuł opracowywanych przy współpracy z wysoko wykwalifikowanymi, doświadczonymi naukowcami i inżynierami. Skuteczność, wydajność, efektywność i funkcjonalność w pełni zgodne z wymogami najsurowszych standardów to propozycja, która znajduje uznanie w oczach najbardziej wymagających użytkowników w całym kraju. Ze względu na imponującą szerokość swojego zakresu, oferta marki w pełni wpisuje się w potrzeby przedstawicieli wielu istotnych sektorów gospodarki. Do grona zamawiających należą reprezentanci branży rolno-spożywczej, motoryzacyjnej czy obiektowej. Przy tym warto podkreślić, że propozycja firmy nie ogranicza się jedynie do preparatów chemicznych. Obejmuje ona także urządzenia i instalacje, w tym myjnie bezdotykowe, myjki ciśnieniowe i odkurzacze przemysłowe. Wysokogatunkowe materiały wykorzystane w procesie produkcyjnym i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają więcej niż satysfakcjonujące użytkowanie.

Producent i dystrybutor stawia na indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę, dokładając przy tym wszelkich starań, by ceny pozostawały na konkurencyjnym poziomie. Sprawia to, że jest chętnie wybierany przez klientów.

Data dodania: 2022-08-26
Autor: Kamil Jabłoński
Źródło:
https://fenikschemia.pl/chemia/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Feniks Chemia

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Adwokat Mirosław Dęmski

https://adwokat-augustow.pl/

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

https://maszyny-szwalnicze.pl/

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska

https://globalsilver.shop