O firmie:


Nazwa: F.H.U AKA Ewelina Brach


NIP: 6991868457


Adres: Nowe Miasto 4


Miejscowość: Sulików


Kod pocztowy: 59-975


Telefon: +48 885 20 20 60


Domena: http://www.deszczowka24.pl/


Opis:


Na stronie internetowej deszczowka24.pl odnaleźć można najważniejsze informacje dotyczące oferty sprzedażowej wysokiej jakości podziemnych zbiorników. Każdy z produktów cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak i niekorzystne działanie mrozów oraz wysokich temperatur. Warto wspomnieć, że pojemnik będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nie należy obawiać się zbyt małej przestrzeni na wodę. Firma zapewnia na stronie online bogaty wybór modeli oraz niezbędne informacje, które pomogą przy wyborze odpowiedniego artykułu. W wybranych kategoriach znajdują się również zdjęcia poglądowe.

Zbiornik na wodę deszczową idealnie sprawdzi się przy większych gospodarstwach rolnych, jak i w domach jednorodzinnych. Będzie to doskonałe źródło wody do podlewania kwiatów, dbania o zieleń trawników, prania, spłukiwania toalet. Każda osoba ceniąca sobie ekologiczne rozwiązania z pewnością zainteresuje się zbiornikami na deszczówkę. Cała instalacja nie musi być zarejestrowana w żadnym urzędzie, jeśli będzie użytkowana jedynie do nawadniania roślin czy prac zewnętrznych. Jeśli jednak zbiornik ma doprowadzać wodę do budynku, to konieczne jest powiadomienie o tym firmy zapewniającej wodę pitną.

Specjaliści z biura mogą doradzić, jaki pojemnik będzie najlepszy, zająć się jego montażem, jak i opowiedzieć o sposobach serwisowania go. Na stronie internetowej znajduje się szeroko opisana oferta sprzedażowa zbiorników podziemnych do 10000 l, zbiorników dwupłaszczowych do 75000 l, kompletnych zestawów ogrodowych, jak i akcesoriów do zbiorników. Tak przygotowana propozycja artykułów z pewnością znajdzie szerokie grono odbiorców- zarówno komercyjnych, jak i indywidualnych. Nowoczesne rozwiązania wykorzystania wody deszczowej np. do zraszania trawnika, z pewnością pozwolą na ograniczenie zużywania wody wodociągowej. Takie zbiorniki to doskonały pomysł, gdy chce się zaoszczędzić na wydatkach związanych z poborem wody pitnej. W razie jakichkolwiek pytań zawsze warto kontaktować się z działem obsługi klienta.

Data dodania: 2020-10-28
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
http://www.deszczowka24.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O F.H.U AKA Ewelina Brach

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/