O firmie:


Nazwa: F.H.U Interbis Mirosław Walenciak


NIP:


Adres: os. Jagiellońskie 42


Miejscowość: Środa Wielkopolska


Kod pocztowy: 63-000


Telefon: 791 744 149


Domena: https://www.tanietablice.pl


Opis:


Zestaw LittleBits składa się z ponad 50 różnych modułów elektronicznych, z których każdy ma określoną funkcję i może być łączony za pomocą magnesów, co pozwala budować złożone obwody w zaledwie kilka sekund. Części są dostarczane razem z odpowiednimi komponentami elektronicznymi, choć można również kupić indywidualnie.

Każdy moduł posiada własną diodę LED, która pokazuje jego aktywność. Dzięki temu od razu widać, czy obwód działa prawidłowo. Do każdego modułu dołączona jest również karta instruktażowa dokładnie wyjaśniająca sposób jego użycia. Dzięki LittleBits można w łatwy sposób uczyć dzieci podstaw elektroniki. Do obsługi nie trzeba żadnych specjalnych narzędzi ani wcześniejszego doświadczenia, chociaż warto pamiętać o tym, że młodsze pociechy mogą potrzebować pomocy ze strony dorosłych. Jednym z najczęstszych powodów, dla których rodzice decydują się na zakup tego typu zestawu, jest jego wszechstronność. Składa się on z wielu różnych elementów, które pozwalają realizować rozmaite projekty zgodnie z dziecięcą wyobraźnią. Poszczególne części mogą zostać bez problemu użyte ponownie, dzięki czemu możliwe jest bezustanne próbowanie nowych pomysłów. Klocki są wykonane w niezwykle przystępnej formie. Do wyboru są dedykowane zestawy, które można wykorzystać do stworzenia określonej konstrukcji. Wśród propozycji znajduje się produkt o nazwie Synth Kit przeznaczony do stworzenia własnego instrumentu. Za jego pomocą można stworzyć układ podobny do analogowego syntezatora Korga. Dołączono do niego zestaw instrukcji, które pozwalają na różnorakie eksperymenty. Zestawy dostępne na stronie internetowej tanietablice.pl pozwalają nie tylko zdobyć cenną wiedzę w zakresie elektroniki, ale również komponowania, programowania oraz matematyki. Każdy produkt został objęty dwuletnią gwarancją. W razie pytań co do właściwości asortymentu klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa ze strony pracowników firmy. 

W ofercie znajdują się również monitory i podłogi interaktywne, a także dostosowane do nich akcesoria. Stanowią one doskonałe wyposażenie do każdej szkoły, a także do domu, w którym mieszkają maluchy. Zamawiający mogą zapisać się na newsletter, aby pozostać na bieżąco z promocjami i nowościami w ofercie. Sprzedawca stara się zapewnić wszystkim klientom atrakcyjne ceny.

Data dodania: 2022-11-13
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://www.tanietablice.pl/194-klocki-elektroniczne


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/