O firmie:


Nazwa: Foremski


NIP: 787-106-53-60


Adres: Rynkowa 56


Miejscowość: Przeźmierowo


Kod pocztowy: 62-081


Telefon: 61 29 22240


Domena: https://www.foremski.com.pl/


Opis:


Trzaskający ogień sprawia, że wnętrze staje się o wiele przytulniejsze. Poza tym kominek to również funkcjonalna konstrukcja, która stanowi dodatkowe źródło ciepła w okresie jesiennym i zimowym. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów?

Warto wiedzieć, że dobór konkretnego modelu zależy głównie od warunków technicznych budynku, czyli rodzaju wentylacji, sposobu budowy komina, kształtu i wielkości pomieszczenia czy zapotrzebowania energetycznego obiektu. Poza tym domownicy muszą zdecydować, czy chcą, aby kominek był jedynie ozdobną, czy ma również dogrzewać budynek.

Kominki akumulacyjne to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią wygodę. Nowoczesna konstrukcja zapewnia długotrwałą i równomierną moc grzewczą. Poza tym jego obsługa nie jest uciążliwa, wymaga jedynie uzupełnienia drewna dwa razy na dobę. Drugą opcją wartą uwagi jest model z płaszczem wodnym. Podgrzewana przez palenisko woda może być rozprowadzona do kaloryferów lub ogrzewania podłogowego. Kominki tego typu chętnie wybierają właściciele domów pasywnych i energooszczędnych. Miłośnicy nowoczesnego wystroju wnętrz, którzy dysponują znaczną przestrzenią do zagospodarowania, mogą zainwestować w konstrukcje wiszące.

Duży wybór różnego rodzaju kominków oferuje renomowana firma Kominki Foremski. Asortyment jest różnorodny, zawiera egzemplarze ceramiczne, narożne, stalowe czy piece wolnostojące. Poza tym klienci mogą kupić także wariant elektryczny, który sprawdzi się w miejscach, gdzie instalacja tradycyjnego modelu jest niemożliwa. Artykuły są dostępne w różnych rozmiarach, więc każdy, niezależnie od potrzeb, znajdzie produkt, który spełni wszystkie wymagania. Osoby zainteresowane mogą liczyć na fachowe doradztwo.

Data dodania: 2023-03-15
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
https://www.foremski.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Foremski

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/