O firmie:


Nazwa: Francepol Sp. z o.o.


NIP: 7270125287


Adres: Zatorze 9


Miejscowość: Stary Kisielin


Kod pocztowy: 66-002


Telefon: 683258343


Domena: https://francepol.com/pl


Opis:


Bez dobrze funkcjonującej sieci transportowej nie byłoby możliwe  korzystanie z wielu produktów. Z względu na skalę działalności i duży popyt producenci i sprzedawcy muszą korzystać z niezawodnych usług związanych z magazynowaniem i przewozem rozmaitych towarów. Firma transportowa opisana pod adresem francepol.com świadczy usługi logistyczne już od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Działa na terenie kraju, a także za granicą. Można zlecić jej przewóz towaru w każde miejsce na terenie UE, a także Ukrainy. W ofercie znajduje się spedycja całymi pojazdami oraz w wersji drobnicowej.

Zaletą przedsiębiorstwa jest przede wszystkim profesjonalna flota, na którą składają się pojazdy o różnych możliwościach w zakresie załadunku. Wszystkie ciężarówki przechodzą regularne badania, które pozwalają mieć pewność co do ich wysokiej sprawności. Przedsiębiorstwo zatrudnia osoby z odpowiednim doświadczeniem zarówno w przewozie produktów, jak i planowaniu tras. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo również w zakresie czynności związanych z zapewnieniem odpowiednich dokumentów i pozwoleń. Firma ma niezwykle rozbudowaną siatkę partnerów biznesowych, co również decyduje o szybkiej realizacji zleceń.

Oczekiwaniem klientów wobec przewoźnika jest jednocześnie utrzymanie wysokiej jakości produktów oraz ich terminowe dostarczenie. W trakcie realizacji usługi przewozu drobnicowego towary są obarczone wieloma przeładunkami, w tym koniecznością otwierania w trakcie rozładunku.  Podmiot przykłada szczególną uwagę, aby zlecenia były realizowane w bezpieczny sposób. Dlatego stosuje różne metody ochrony. Towary są rozmieszczone w przemyślany sposób, a także zabezpieczane ręcznie przez pracowników. Firma zrealizowała zlecenia na przewóz różnych wyrobów, w tym dla producentów z branży spożywczej, chemicznej czy motoryzacyjnej. Przeprowadza także transport towarów nietypowych, które wymagają zastosowania specjalnych środków. Należą do nich między innymi materiały łatwopalne oraz ładunki sypkie.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej przewoźnika. Klienci zainteresowani skorzystaniem z jego usług mogą bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, aby omówić szczegóły realizacji zlecenia.

Data dodania: 2022-05-12
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://francepol.com/pl/transport-ladunkow


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Francepol Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/

Tartak Rybojady Lidia Kapała

https://www.tartakrybojady.pl/

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

https://www.adwokatsobol.pl