O firmie:


Nazwa: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


NIP: 748-000-27-40


Adres: Raciborska 36


Miejscowość: Głubczyce


Kod pocztowy: 48-100


Telefon: +48 77 403 45 00


Domena: https://galmet.com.pl/


Opis:


Osoby poszukujące nowoczesnych urządzeń do ogrzewania domu i wody użytkowej zwykle kierują się chęcią poczynienia oszczędności. Zależy im również na ograniczeniu gazów i pyłów uwalnianych do atmosfery przez niesprawne kotły grzewcze, spalające paliwa kopalne. Wiele osób pragnie też podnieść sobie komfort życia, zarówno jeśli chodzi o utrzymanie temperatury, jak i łatwość obsługi tych urządzeń. Ceny paliw rosną z każdym rokiem, dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest inwestowanie w zieloną energię. 

Bardzo na czasie ostatnio jest zakładanie kolektorów słonecznych. Powstaje wiele firm, montujących poza fotowoltaiką, także tego typu systemy. Nie zawsze jednak klient otrzymuje to, za co płaci, dlatego warto zainteresować się rozwiązaniami polskiej firmy ze strony galmet.com.pl, która zaprojektowała i skonstruowała solary o wysokie mocy i sprawności. Innowacyjność kolektorów słonecznych tego producenta polega na zastosowaniu w ich konstrukcji absorbentów miedzianych lub aluminiowych, pozwalających na optymalny odbiór ciepła. Dzięki aluminiowej, jednoczęściowej ramie i szybie ze szkła hartowanego, żywotność tych urządzeń zostaje znacznie wydłużona. Producent udziela na ich sprawność 10 lat gwarancji.

Płaski, miedziany kolektor słoneczny tej marki otrzymał certyfikat europejskiej jakości. Sprzęt pozwala na oszczędność energii na ogrzanie wody sięgającą 60% w skali roku. Ma on najwyższą sprawność optyczną 82,9%. Wśród innych zalet tego urządzenia należy wymienić:

  • szybę o przepuszczalności 96%,
  • odporność na gradobicie,
  • łatwy montaż,
  • intuicyjne sterowanie.

Jest to sprzęt idealny do ogrzewania wody użytkowej nie tylko w domach, ale również w zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY: